Residence del Prado ligt bij de zee in Riva Ligure. Nautilus TDC en Porto Marina Aregai zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Maritiem Museum van West-Ligurië en Maritiem Museum van Imperia bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Piatti Tennis Center of kies voor een avondje uit bij Villa Regina Margherita. Bekijk onze reisgids voor Riva Ligure
Deze rookvrije residentie beschikt naast parking over een snelle uitcheckservice en een picknickplaats. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een kluis bij de receptie. Er wordt alleen op werkdagen schoongemaakt.
Residence del Prado heeft 11 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger en gratis toiletartikelen. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. In deze residentie in Riva Ligure is wifi gratis. Een schoonmaakservice is alleen op werkdagen beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 5 per dag
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Picknickplaats
Terras
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
2 huisdieren in totaal
Toeslag: EUR 5 per huisdier per dag (maximum EUR 90 per verblijf)
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Schoonmaakservice (alleen op werkdagen) (tegen een toeslag)
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
11 units
Fietsenverhuur
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in tussen 11.00 uur en 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 13.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 09.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 5 per huisdier, per dag (maximum EUR 90 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100.0 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 10 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per dag, maximum EUR 90 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in tussen 11.00 uur en 17.00 uur
Schoonmaakkosten: EUR 25 per verblijf
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT008050A1FZV3LJ4L
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residence Prado Riva Ligure
Residence Prado
Prado Riva Ligure
Residence del Prado Residence
Residence del Prado Riva Ligure
Residence del Prado Residence Riva Ligure
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residence del Prado?
Ja, bij deze residentie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Residence del Prado?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij Residence del Prado van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Residence del Prado inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Laat inchecken kan tussen 11.00 uur en 17.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Residence del Prado uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Residence del Prado?
Deze aan het strand gelegen residentie in Riva Ligure ligt op 2 km afstand van Nautilus TDC, Chiesa di Santo Stefano en Spiaggia di Arma di Taggia. Ook Porto Marina Aregai en Convento San Domenico liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Residence del Prado
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
8,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 25 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 25 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 25 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 25 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 25 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
ALICIA
1 aug 2025
ALICIA
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Alina
Reisde met familie en kleine kinderen
26 jul 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gute Lage, direkt am Meer.
Alina
7 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Angela
Reisde met een groep
20 jul 2025
Sufficiente
Angela
18 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Trine
1 jun 2025
Trine
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Anna
12 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo
Anna
1 nacht verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
adrien
Reisde met familie
19 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Super
adrien
1 nacht verbleven in november 2024
4/10 – Matig
Alain
22 sep 2024
Decevant
La chambre est bien décorée.
Il y avait une tache de sang sur le dessus de lit.
Cet hébergement ne propose pas de petit déjeuner .
L’isolation phonique de la chambre est médiocre : on entend la personne de la chambre voisine ronfler.
La chambre est légèrement en sous-sol et la fenêtre qui était en hauteur donne sur un chemin où des voitures et piétons passent : donc impossible d’ouvrir la fenêtre alors que la climatisation ne fonctionnait pas.
Alain
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Patric
Reisde met familie
4 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Patric
7 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Eric
12 mei 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
un bon choix
bon accueil endroit calme, paisible, avec les commodités pas très loin, pour se reposer
Eric
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Heather
Reisde met partner
29 mei 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We only stayed one night unfortunately, wish we could have stayed longer. Very close to grocery store and many restaurants. Great apartment. Great view of the ocean.
Heather
10/10 – Uitstekend
Kevin
15 mei 2023
Kevin
1 nacht verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Stephane
Reisde met familie
14 nov 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Génial
Superbe hôtel, avec une vue mer. A bientôt
Stephane
2 nachten verbleven in november 2022
10/10 – Uitstekend
Jean Christophe
Reisde met partner
4 sep 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon accueil.tres bien situé très propre parking voiture souterrain.trente mètres de la plage . Chambre très confortable.
Jean Christophe
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
ferdinando
26 mei 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Great hotel with wonderful view 😍
ferdinando
1 nacht verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Andrew
27 okt 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Andrew
2 nachten verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
Luz Marina Pinto
3 aug 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Luz Marina Pinto
13 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met huisdieren, Reisde met familie
31 jul 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La posizione, l'alloggio fresco e confortevole
Geverifieerde reiziger
14 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Antje
18 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Es war wie immer fantastisch. Sehr sauber und schön eingerichtet. Alle sind sehr freundlich.
Antje
7 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
claudio
6 sep 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
i passaggio a Riva Ligure
struttura centrale fronte mare, camera pulita, personale della reception cortese da ritornarci.
claudio
1 nacht verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Giuseppe
2 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Giuseppe
1 nacht verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Peter
9 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schönes Appartement direkt am Meer
Gute Lage und schöne Meersicht. Freundliches und hilfsbereites Personal, jederzeit über Tel. erreichbar. Guter, täglicher Service. Umfangreiche Ausstattung. Parkgarage etwas umständlich aber praktisch und sicher.
Peter
5 nachten verbleven in oktober 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
9 jul 2019
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Audun
2 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Audun
3 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Kim
9 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Avkoppling
En helt underbar liten stad nära havet. Vill man ha riktig avkoppling och en omgivning med underbara lokalbefolkning så är det hit man ska åka. Hade en helt underbar avkopplande vecka.
Kim
7 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Marco
11 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo week-end!
Ottima la posizione, l'accoglienza nella struttura è stata cordiale e presente. Ambiente pulito e ben arredato. La titolare è stata tempestiva nel risolvere un piccolo disguido con il riscaldamento e in più ci è stato anche offerto il parcheggio riservato e al coperto. E' stata gradita anche la disponibilità a fornirci informazioni circa i locali nei dintorni presso i quali cenare.