Villa Risan Apartments ligt in de historische wijk en vlak bij het vlonderpad in Risan. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Oude Stadsmuren van Kotor en Mozaïeken. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Porto Montenegro en Portonovi Jachthaven. Bekijk onze reisgids voor Risan
Dit aparthotel heeft niet alleen een conciërgeservice, maar ook hulp bij uitstappen/tickets en een tuin. Parkeren is gratis. Je vindt er ook houtskoolgrills. Elk aparthotel heeft een wasmachine, gratis wifi en een kluis. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Villa Risan Apartments heeft 8 kamers met een kluis en een strijkplank/strijkijzer. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Buiten
Houtskoolbarbecue
Tuin
Tuinmeubels
Voetpad naar het water
Volledig omheind
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Elektrische adapters
Huishoudservice op verzoek
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Reisgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
In een historische wijk
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 etages
8 units
Geluiddichte muren
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 30 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Risan Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Risan Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Risan Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Risan Apartments?
Dit aparthotel ligt in de historische wijk, op 5 minuten wandelen van Mozaïeken en Kerk van de Heiligen Petrus en Paulus. Ook Perast Stadsmuseum en Smekja Paleis liggen op 5 km afstand.