Welkom in ons vakantiehuis in het centrum van Riposto, in een rustige en vredige buurt, ideaal voor wie lekker wil ontspannen zonder in te boeten aan het gemak van voorzieningen in de buurt. Het appartement biedt plaats aan maximaal 4 personen dankzij een tweepersoonsbed in de hoofdslaapkamer en een comfortabel extra bed.
Het huis beschikt over een lichte slaapkamer, een functionele badkamer, een keuken die is uitgerust met alles wat je nodig hebt om maaltijden te bereiden, en een eigen terras met uitzicht op de stad en de schilderachtige omgeving, perfect om te ontbijten of aan het eind van de dag lekker te ontspannen. De ligging is strategisch: op slechts 5 minuten lopen van de zee, op een steenworp afstand van het Piazza San Pietro en de historische vismarkt van Riposto, waar je elke dag verse vis kunt kopen en de authenticiteit van de streek kunt ervaren. Of je nu de Ionische kust wilt verkennen, de Etna wilt bezoeken of gewoon wilt genieten van het dorpsleven, ons huis is de ideale keuze voor je vakantie op Sicilië. Toeristenbelasting: € 1,50 per persoon, per nacht.
dit appartement ligt in Riposto in het stadscentrum. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Corso Umberto. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Etna en Strand van Giardini-Naxos. Castagno dei Cento Cavalli en Parco Avventura Etna zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of snorkelen of beleef avonturen zoals het volgen van een ecotour en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Riposto
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Bedda Sicily inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Bedda Sicily uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Bedda Sicily?
Dit appartement ligt in het centrum van Riposto, op 10 minuten wandelen van Ionische Zee en Porto dell' Etna. Ook Riposto Beach en Spiaggia di Fondachello liggen op 2 km afstand. Station Giarre-Riposto ligt op 14 minuten wandelen.