10/10 – Voortreffelijk
Alyssa B.








Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.










Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Flexible check-out available (contact host to arrange)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De uitchecktijd is flexibel. Contacteer de accommodatie tijdig om de nodige afspraken te maken. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen zijn welkom.
No events allowed
Smoking is not permitted





Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Fresco On The Sea, TerreMarine van één nacht voor twee volwassenen op 15 mei 2026 min. € 266, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Dit vakantiehuis in Riomaggiore ligt op 5 minuten wandelen van Chiesa San Giovanni Battista en Parco Nazionale delle Cinque Terre. Ook Kasteel van Riomaggiore en Via dell'Amore liggen op 10 minuten wandelen. Station Riomaggiore ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Manarola is het 24 minuten wandelen.





