Geheel appartement

Apartment 'Margherita' with Sea View, Private Terrace and Balcony

Fotogalerie voor Apartment 'Margherita' with Sea View, Private Terrace and Balcony

Een buitenterras met een tafel gedekt voor twee personen, met uitzicht op de kust, bomen en een gebouw op de achtergrond.
Luchtbeeld van een resort met een zwembad, meerdere gebouwen en uitzicht op zee.
Een zwembadterras met buitenmeubilair en vrij uitzicht op het zwembad.
Een pad dat leidt naar een gebouw met een stenen muur en uitzicht op zee.
Een woonkamer met een bank, televisie, eettafel en stoelen, een groot schilderij aan de muur en uitzicht door het raam.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Margherita' with Sea View, Private Terrace and Balcony

  • Het appartement Capo d'Arco - Margherita bevindt zich in de wijk met dezelfde naam, op ongeveer 4 km van het centrum van het schilderachtige dorpje Porto Azzurro. Capo d'Arco is een privé woon Comprensorio, verspreid over meer dan 100 hectare, gelegen in het Nationaal Park van de Toscaanse Archipel. De faciliteiten van de Comprensorio omvatten badfaciliteiten, zwembaden, tennis-, voetbal- en beachvolleybalvelden, bars en restaurants, een minimarkt, een kinderspeelplaats en recreatieruimtes voor vermaak en ontspanning. De zwembaden zijn geopend van half juni tot eind september. Er zijn ook een aantal natuurpaden, zowel binnen de Comprensorio als naar de aangrenzende gebieden, die te voet, op de fiets of met de motor afgelegd kunnen worden. De Comprensorio is volledig omheind en de toegang, uitsluitend voor leden en hun gasten, wordt geregeld door een bewakingsdienst. De geografische ligging, de uitbreiding, de ongerepte omgeving, de veiligheid, de exclusiviteit en de aangeboden diensten maken het een charmante plek om te verblijven in alle seizoenen en een bevoorrecht startpunt voor excursies over het hele eiland.





    BESCHRIJVING:Gerenoveerd en smaakvol ingericht appartement, bestaande uit een tweepersoonsslaapkamer, keuken en slaapbank; badkamer met douche. Groot terras met zeezicht voor exclusief gebruik, met gegarandeerde privacy. Parkeerplaats. Gratis Wi-Fi service in het zwembad.

    - Huisdieren toegestaan betaling 50,00 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Rio. Bezoek culturele hoogtepunten Museo del Mare en Parco Minerario Isola D'Elba. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Acquabona Elba Golf Club en Campo alla Sughera. Bekijk onze reisgids voor Rio Marina
Meer appartementen in Rio Marina
Kaart
Capo D'arco

In de buurt

  • Een jachthaven met zeilboten, een strand en bergen op de achtergrond.
    Spiaggia di Marina di Campo
    41 min. rijden - 28.9 km
  • Luchtbeeld van een strand met rijen parasols en mensen.
    Strand van Cavoli
    53 min. rijden - 36.4 km
  • Laghetto di Terra Nera
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Haven van Portoferraio
    44 min. rijden - 21.7 km
  • Spiaggia di Sansone
    48 min. rijden - 25.3 km

Lokaal vervoer

  • Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 71 min. rijden

Restaurants

  • DezLaif
    12 min. rijden
  • Ristorante La Risacca
    11 min. rijden
  • Cafè Roma
    11 min. rijden
  • Pasticceria Caffetteria Mamma Mia
    11 min. rijden
  • Il Calice Di Vino
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Margherita' with Sea View, Private Terrace and Balcony?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Margherita' with Sea View, Private Terrace and Balcony inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Margherita' with Sea View, Private Terrace and Balcony uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Margherita' with Sea View, Private Terrace and Balcony?

Dit appartement in Rio ligt op 2 km afstand van Nationaal Park Arcipelago Toscano en Laghetto di Terra Nera. Ook Koninklijk Strand en Spiagga di Barbarossa liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment 'Margherita' with Sea View, Private Terrace and Balcony

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

L'appartamento è carino e seppur senza aria condizionata, rimane comunque fresco. L'attrezzatura per

Pros: L'appartamento è carino e seppur senza aria condizionata, rimane comunque fresco. L'attrezzatura per la cucina è ampia. Il contesto del consorzio in cui si trova a noi è piaciuto molto. Ci sono diverse aree attrezzate bar-ristorante all'interno. Sono diversi i punti dove accedere facilmente alla scogliera per fare il bagno al mare. Cons: Il telo che copriva il materasso della stanza da letto al nostro arrivo era sporco e non pulito. Il frigo che non funziona benissimo.