Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Home sweet beach
Dit appartement in Rincon de la Victoria is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Home sweet beach





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 99
inclusief belastingen en toeslagen
23 feb - 24 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ramada Hotel & Suites by Wyndham Costa del Sol
Ramada Hotel & Suites by Wyndham Costa del Sol
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Parking inbegrepen
8.2 van 10, Zeer goed, 1.162 beoordelingen
De prijs is € 71
inclusief belastingen en toeslagen
17 feb - 18 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie vut/ma/87875
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Rincón de la Victoria, Málaga
In de buurt
Playa Torre de Benagalbón11 min. wandelen - 1.0 km- Playa de Rincón de la Victoria1 min. wandelen - 0.0 km
- Playa Victoria11 min. wandelen - 1.0 km
- Cueva del Tesoro2 min. rijden - 1.8 km
- Acantilados y Túneles de El Cantal3 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
- Los Prados Station - 30 min. rijden
- Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 37 min. rijden
Restaurants
- Banana Beach Bar4 min. wandelen
- Puerto Bikini1 min. wandelen
- Las Conchas1 min. wandelen
- Hamburgueseria Yogui1 min. wandelen
- Lo De Vito1 min. wandelen








