National Hotel bevindt zich in Marina Centro, een wijk in in Rimini, en ligt vlak bij de luchthaven en aan een privéstrand. Rimini Marina en Rimini Terme zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Viale Regina Elena en Viale Vespucci. Reis je met kinderen? Mis dan Italia in Miniatura niet of ga naar Misano World Circuit Marco Simoncelli om een evenement of wedstrijd bij te wonen. Kies voor waterpret zoals duiken of snorkelen of beleef avonturen zoals mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Rimini
Viale Americo Vespucci 42, Rimini, RN, 47921
In de buurt
Viale Vespucci
1 min. wandelen - 0.0 km
Strand van Rimini
3 min. wandelen - 0.3 km
Piazzale John Fitzgerald Kennedy
3 min. wandelen - 0.3 km
Viale Regina Elena
5 min. wandelen - 0.5 km
Federico Fellini-park
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Rimini - 7 min. rijden
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 9 min. rijden
Restaurants
Sbionta
4 min. wandelen
Ristorante Amerigo
4 min. wandelen
Bounty
2 min. wandelen
Gineria Illegale
6 min. wandelen
Rose & Crown
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
National Hotel
Hotel met een luxe stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Strand van Rimini
Overweeg een verblijf bij National Hotel en geniet van een poolbar, een buurtwinkel en een dakterras. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een privéstrand, dineren aan zee en strandcabana's. Geniet van een body scrub, een massage of een body wrap bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Ristorante Zafferano, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van openlucht dineren. Gasten kunnen hier een koffiebar/café, een tuin en een droogkuis/wasserijservice verwachten.
Andere voordelen zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en parkeerplaatsen ter plaatse
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), een kruier/portier en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
De 100 kamers zijn individueel ingericht en zijn inclusief leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals kluisjes en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 15 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Il Ristorantino
Ristorante Zafferano
Dingen om te doen
Bubbelbad
Fitnesscentrum
Gratis fietsenverhuur
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang op de kamer
Kruidenier/supermarkt
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Conferentiecentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een privéstrand
Aan het water
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandcabana's (toeslag)
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Tuin
Volledig uitgeruste spa
2 behandelingsruimtes
Ayurvedische behandelingen
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Body wraps
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Manicures/pedicures
Massages voor diepe bindweefsels
Sauna
Spa dagelijks geopend
Sportmassages
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
2 gebouwen
6 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 80
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je kunt tegen een toeslag gebruikmaken van de parasols en ligstoelen op het strand.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 11 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 25 per persoon (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 20 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 11 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 80 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Het tarief voor faciliteiten is inclusief gebruik van: de sauna, de spa
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 099014-AL-00440
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 01 oktober tot 31 mei.
Gasten jonger dan 14 jaar oud worden niet tot het zwembad, de healthclub, de fitnessfaciliteiten en het bubbelbad toegelaten.
Gasten jonger dan 14 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt National Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij National Hotel?
Vandaag, 26 mei 2026, kost een verblijf bij National Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 27 mei 2026 min. € 131, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij National Hotel?
Ja, bij dit hotel zijn honden met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 11 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij National Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij National Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 80 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt National Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 25 per persoon.
Waar staat National Hotel?
Dit hotel in Marina Centro ligt aan het strand, in het stadscentrum en op 5 minuten wandelen van Viale Vespucci en Strand van Rimini. Ook Piazzale John Fitzgerald Kennedy en Piazza Marvelli liggen op 5 minuten wandelen. Station Rimini ligt op 21 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over National Hotel
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 122 van 261 beoordelingen
10 - Uitstekend
122
Gastenscore: 8 - Goed. 104 van 261 beoordelingen
8 - Goed
104
Gastenscore: 6 - Redelijk. 21 van 261 beoordelingen
6 - Redelijk
21
Gastenscore: 4 - Matig. 10 van 261 beoordelingen
4 - Matig
10
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 261 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
George
25 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel, excellent location, and excellent staff
George
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephen
29 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms are fabulous and the staff is amazing
Stephen
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
19 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really enjoyed my stay. Everyone was great and the hotel is perfect.
Robert
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ANICETO
22 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy buena atención y cerca de la playa
ANICETO
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bryce
5 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fantastic staff. Very good location. Beach front property. Very good breakfast. Cramped bathroom with plumbing problem that was quickly fixed. I would stay there again.
Bryce
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shannon
26 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I was only there less than 24 hours and they made sure we were taken care of including the take away breakfast 5stars
Shannon
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stephan
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mycket bra boende i Rimini
Bra boende vid strandpromenaden, gångavstånd till butiker och restauranger. Helt ok frukost.
Fick mycket bra hjälp av Stefano i receptionen när vi förlängde vår vistelse på hotellet!😁
Stephan
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paolo
19 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Buona sistemazione nel contesto di Rimini: come sempre nella zona, ottimi servizi e gentilezza, strutture non proprio eccellenti. Ma questo hotel di sicuro ti renderà la vacanza comoda e piacevole. Ripeterei, dovessi tornare in riviera!
Paolo
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fahmy
14 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pleasant helpful staff, excellent location, clean hotel with a character. The breakfast buffet is very limited though and very often things run out.
Fahmy
4 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Konrad
3 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Hotel direkt am Strand. Zimmer sehr sauber mit schönen Blick aufs Meer. Gutes Frühstück mit Terrasse an der Promenade. In unmittelbarer Umgebung sehr viele Restaurants Parkplatz am Hotel für 20€ die Nacht.
Konrad
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dimitrij
30 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bin sehr zufrieden 😀
Dimitrij
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eugene
29 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfortable and clean.
Eugene
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
William
23 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient location.
Small shower.
William
2 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Per
27 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pænt og rent og ikke slidt overhovedet
Per
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Luca
16 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Luca
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lorenz
7 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Good hotel - two important points to be improved!
Although this hotel is a good choice, there are two points it should be approved:
In the presentation it's stated that the hotel is at a private beach, which gives the impression that the hotel has got a private beach, which isn't the case. You don't even have a discount as a client of the hotel (price for 2 sunbeds and a parasol is 32€ per day)
The other point is the fitness room, which can really not be considered to be at the level of a 4* hotel! Very few machines, max weights at 8 kg etc.
Lorenz
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Marco
2 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Jotenkin vaikeaa palvelle ellei puhu italiaa
Marco
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christophe
18 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Christophe
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martina
17 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
personale molto gentile colazione super vicinanza al mare camera spaziosa e pulita
Martina
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christoph
26 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben als Familie vier Nächte in diesem Hotel übernachtet. Es befindet sich an bester Lage zum Strand und der Touristenstrasse mit vielen Läden und Restaurants. Das Zimmer war sauber und auch mit Halbmeersicht hatte man eine schöne Aussicht auf den Strand und das Meer. Ein Lob und Dank geht an die Zimmerreinigungsfrau im 2. Stock, sie hat unser Zimmer zu flexiblen Zeiten gereinigt, so dass unsere Tochter ungestört ihren Mittagsschlaf geniessen konnte. Der Fitnessraum war etwas klein und nicht sehr gut klimatisiert, aber mit einer wundervollen Strandsicht aus dem 6. Stock! Wenn man nicht Halbpension gebucht hat, ist das Essensangebot sehr klein, das Essen jedoch super fein! Dem Frühstücksbuffet hatten wir nichts auszusetzen. Es hatte für alle etwas dabei. Ein Negativpunkt war jedoch der kleine Lift, welcher nur über eine Treppe zu erreichen war. Dies war mit dem Kinderwagen jeweils etwas umständlich. Insgesamt aber ein sehr gutes Hotel, welches wir sehr gerne weiterempfehlen.
Christoph
4 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
José Manuel
27 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy contentos
Nuestra experiencia fue muy positiva. El personal muy atento y servicial , especialmente Sofía en la recepción . El cuarto se adaptaba a nuestras necesidades y hasta tenía una especia de patio/balcón con vista a la playa . El desayuno era completo y la ubicación del hotel , muy buena.
José Manuel
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tony
24 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tout simplement parfait !
Tony
8 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laurent
15 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Belle vue mer
Idéalement placé, l'hôtel offre une belle vue sur la mer. La chambre était spacieuse et la salle de bains bien équipée. La litterie un peu dure à notre goût. Le buffet du petit-déjeuné est correct.
Laurent
4 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Herbert
14 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Hotelausstattung & Deluxe Zimmer max. 3 Sterne
Wir (Fam. mit 14 jähriger Tochter) im Zustellbett. Positiv: Das Personal ist super freundlich und hilfsbereit! Die Sauberkeit im Zimmer & Hotel ist absolut Top! Negativ: Das „Deluxe“ Zimmer ist kleiner als angegeben. Einrichtung ist intakt und ok aber keine 4 Sterne (auch nicht für Italien). No go: Die Dusche ist massiv viel zu klein: in eine Ecke gebaut ca. 68x68 cm, Türe halbrund - mit einer Öffnung von nur ca. 45cm ist nicht akzeptabel! WC mit einer Öffnung von nur ca. 45cm ist nicht akzeptabel! WC Deckel war lose und hing offen immer nach unten - wurde nicht behoben… Temp.-Schwankungen von heiss zu kalt. (älteres Hotel…) LCD TV: Gross, jedoch nur 4 DE Sender und mit andauernd und anhaltenden Bildaussetzer! Miserabel: Die „schallisolierten“ Zimmer: Sobald die Nachbarn nur etwas lauter wurden hörte man jedes Wort! Auch sämtliche Dusch- und Badaktivitäten der direkten Zimmernachbarn waren deutlich hörbar - nicht toll wenn am 2 Uhr in der früh geduscht wird!
In Ordnung: Der Balkon mit seitl. Meerblick. Parkplatz trotz Res. nicht verfügbar! Extern (15 Min. zu Fuss beim Kino Settebello) kostete dafür nur 5 Euro pro Tag! WLAN im Hotel ist gut. Leider wurde auf die Online-Zufriedenheitsfragen des Hotels auf die „Reklamation“ nicht reagiert obschon diese gelesen wurde. Strand und die Liegen waren gut 15 Euro/Tag. Fitnessstationen im Hotel: Misersbel - Alt & defekt (Crosstrainer, Laufband, Kraftstation). Massageangebote: gut, teuer, fachgerecht. Frühstück sehr gut & reichhaltig
Herbert
7 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Massimiliano
11 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Sufficiente
Struttura 4 stelle superiore che per le parti comuni e camere offerte a mio parere non merite le 4 stelle superiori. Seppur ristrutturate le camere ed il bagno vetusto sarebbero più in linea con un 3 stelle. Gradito il kit cortesia. La tv riceveva solamente i canali Rai e canale 5 mentre tutto gli altri non erano visibili nonostante nella descrizione dei servizi ci fosse la ricezione di canali satellitari. Il personale in reception e’ cortese e disponibile.