Hotel Villa Enea ligt vlak bij een privéstrand in Rimini. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Fellini en Het Huis van de Chirurg. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Rimini Terme en Go-kart Pista Miramare. Ga naar Misano World Circuit Marco Simoncelli om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Italia in Miniatura, een topattractie die je zeker niet mag missen. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals windsurfen. Bekijk onze reisgids voor Rimini
Viale Catania 24, Rimini, RN, 47924
In de buurt
Strand van Rimini
18 min. wandelen - 1.5 km
Fiabilandia
5 min. wandelen - 0.5 km
Lungomare Giuseppe di Vittorio
13 min. wandelen - 1.1 km
Spiaggia libera
14 min. wandelen - 1.2 km
Viale Regina Elena
4 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station Rimini Miramare - 14 min. wandelen
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 8 min. rijden
Restaurants
Roxy bar
4 min. wandelen
Red Devil
6 min. wandelen
Shooters Bar & Grill
3 min. wandelen
Red Devil Motors Pub
6 min. wandelen
Jimmis
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Villa Enea
Hotel vlak bij Strand van Rimini
Bij Hotel Villa Enea zijn er de volgende voorzieningen: een strandbar, een terras en een koffiebar/café. Naast een kapsalon en een wasserij, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Geldautomaat/bankservice, een automaat en een kluis bij de receptie
Een waterkoeler, een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Villa Enea hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een strandbar
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Entertainmentzone buiten
Picknickplaats
Terras
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad of douche
Privébadkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 15 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Villa Enea?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Villa Enea inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Villa Enea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Villa Enea?
Dit hotel in Rimini ligt op 2 km afstand van Fiabilandia en Strand van Rimini. Ook Lungomare Giuseppe di Vittorio en Spiaggia libera liggen op 2 km afstand. Station Rimini Miramare ligt op 14 minuten wandelen.