Hotel Madrid bevindt zich in Marina Centro, een wijk in Rimini, en ligt vlak bij het strand. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Anfiteatro Romano en Federico Fellini-park. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Rimini Terme en Go-kart Pista Miramare. Ga naar Misano World Circuit Marco Simoncelli om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Italia in Miniatura, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Rimini
Viale Firenze, 9, Rimini, RN, 47924
In de buurt
Ziekenhuis
11 min. wandelen - 1.0 km
Viale Vespucci
4 min. rijden - 1.8 km
Viale Regina Elena
1 min. wandelen - 0.1 km
Centro Congressi SGR
5 min. wandelen - 0.5 km
Centro Commerciale Le Befane
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Rimini Miramare - 9 min. rijden
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 13 min. rijden
Restaurants
Karukera Rimini
7 min. wandelen
BAR LUCIA
2 min. wandelen
Hot Shot
8 min. wandelen
Ristorante da Lele
8 min. wandelen
Bar La Siesta
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Madrid
Hotel vlak bij Beurs van Rimini (Fiera di Rimini)
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een kapsalon vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Madrid. Het plaatselijke restaurant serveert lunch en diner. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 56 kamers bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies met digitale zenders
Balkons, baby-/kinderbedden en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet dagelijks beschikbaar
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Madrid Rimini
Madrid Rimini
Hotel Madrid Hotel
Hotel Madrid Rimini
Hotel Madrid Hotel Rimini
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Madrid?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Madrid inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Madrid uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Madrid?
Dit hotel ligt in Marina Centro, op 10 minuten wandelen van Viale Regina Elena en Centro Congressi SGR. Ook Ziekenhuis en Viale Vespucci liggen op 3 km afstand.