Hotel Houston bevindt zich in Rivabella, een wijk in Rimini, en ligt vlak bij het strand. Rimini Marina en Rimini Terme zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Italia in Miniatura en Aquapark Arenas bezoeken. Reuzenrad van Rimini en Fiabilandia zijn ook een bezoek waard. Beleef een wateravontuur zoals vissen of een outdooravontuur zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Rimini
Via XXV Marzo 1831, 2, Rimini, RN, 47921
In de buurt
Tiberiusbrug
19 min. rijden - 8.6 km
Rimini Marina
40 min. rijden - 10.4 km
Aquapark Arenas
1 min. wandelen - 0.0 km
Gastone Strand
1 min. wandelen - 0.1 km
Lido San Giuliano
19 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Station Rimini Torre Pedrera - 7 min. rijden
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 26 min. rijden
Restaurants
Novecento
13 min. wandelen
Ristorante Le Ruote di Rivabella
7 min. wandelen
Zelig Caffè
2 min. wandelen
Blue Bar
17 min. wandelen
Gli Angeli
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Houston
Hotel vlak bij Beurs van Rimini (Fiera di Rimini)
Een dakterras, een koffiebar/café en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Houston. Naast een speeltuin en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Bagageopslagruimte, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een lift
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, rookvrije accommodatie en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Houston bieden voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies van 32 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 11.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenverhuur
Speeltuin
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Gladde vloer in de kamer
Lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Betaald parkeren (openlucht): EUR 10 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Registratienummer van de accommodatie CIR: 099014-AL-00260 / CIN: IT099014A15967WHFY
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Houston?
Ja, bij dit hotel zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Houston?
Vandaag, 18 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Houston van één nacht voor twee volwassenen op 7 jun. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Houston inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Houston uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Houston?
Dit aan het strand gelegen hotel in Rivabella bevindt zich op enkele stappen van Aquapark Arenas en op 3,3 km van Strand van Rimini. Ook Lido San Giuliano en Rimini Marina liggen op 3 km afstand. Station Rimini-Viserba ligt op 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Houston
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Locatie
9,8
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 52 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 52 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 52 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 52 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 52 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julian
1 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfekter Aufenthalt!
Julian
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Soeren
7 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Freundliches Personal und sehr nah am Strand.
Soeren
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lars
12 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Such a good experience
I loved staying here, nice Big room, excellent breakfast and the most kind and helpfull staff- always a smile, always making you feel welcome. I will absolutely be back.
Lars
5 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Salvatore
13 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Albergo molto carino vicino al lungomare ma tranquillo. La cosa che ho apprezzato di più e stato il servizio e la cortesia dei gestori, sempre con un sorriso e disponibili ad assistere i clienti, cosa rara ultimamente per la mia esperienza. La colazione é veramente TOP!!!
Salvatore
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Alessandro
17 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Molto datata la struttura
Alessandro
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MATTEO
9 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Quality for the Price
Very polite and professional staff makes everything easier. Room clean and comfortable with bathroom and balcony. Great breakfast included. Less than 5 minutes walk to the beach. Beach you can see from the balcony. The area is also walkable with restaurants and attractions walking distance. Definitely recommend
MATTEO
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geert de
10 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
good accomodation, very clean and very good attention to COVID.
Geert de
4 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sultan
25 jun 2023
Positief: Netheid
Das Personal war nicht nur nett sondern richtig lieb. Extrawünsche werden sofort erfüllt.
Alle sprechen deutsch. Das Früh stück ansich war lecker, könnte aber abwechslungsreicher sein. Kuchen gab es aber fast täglich verschiedene. Für ein 3 Sterne Hotel hat es meine Erwartungen übertroffen😊
Sultan
6 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabio
11 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buona struttura con personale sempre gentile e disponibile
Fabio
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrizia
18 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura molto ben tenuta, pulita e vicinissima alla spiaggia.
Patrizia
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Constancia
9 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice room with balcony
Well, I actually chose this hotel because I saw on their room pictures that floor is carpet! Unfortunately when I arrived there the room had synthetic floor! The noise of chairs was very annoying. Nevertheless, nights were quiet and I slept very well every single night! Nice room with balcony. English breakfast was great! Super friendly staff! So overall it was still great! I can totally recommend this hotel!
Constancia
6 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lucia
4 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bravissimi
Hotel rinnovato con camere pulite, lo staff gentilissimo, la colazione buonissima, consigliato sopratutto per la gentilezza e la professionalità del personale. Bravi ci torneremo
Lucia
2 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
9 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles war Gut.Wir sind vor Ort, einfach traumhaft, supernettes Personal, kein überlaufendes Hotel, alles sehr sehr ruhig. Der Privatstrand ist ein Traum!!
Preislich ,Leistung top.
Geverifieerde reiziger
14 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
5 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Strandferien
Morgen Buffet mit selbst gut gemachten Kuchen Auswahl, toll
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
13 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La colazione era super
Se tornerò in zona questa sarà il mio futuro albergo. Il personale e molto cordiale. Mi hanno fatto entrare prima del previsto nella mia stanza. La colazione era perfetta con i dolci fatti da loro in casa . Uno dei migliori alberghi in zona.
Maria
3 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Giuseppe
18 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service
niente di particolare aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Giuseppe
1 nacht verbleven in oktober 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gianluca
24 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Colazione eccellente personale gentile e disponibile
Gianluca
3 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Albergo molto accogliente, posizione ottima, colazione favolosa, staff gentilissimo, professionale, cordiale, ospitale, educatissimo, veramente speciale!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Vincenzo
24 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ruhig gelegen und sauber
Vincenzo
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erik
23 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
albergo molto carino e tenuto bene. personale gentile e cordiale, stanze pulitissime e interni in ottimo stato. posizione perfetta per la vita da mare. Colazione fantastica. 10
Erik
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alessandro
21 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un ottimo soggiorno per due
Personale fantastico!
Alessandro
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Valentina
16 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un piacevole soggiorno
Prenotando con pochissimo anticipo, abbiamo soggiornato in una camera effettivamente piccola, ma tutto il resto è stato perfetto. L'hotel si presenta molto bene con Hall e spazi comuni molto curati. Personale cordialissimo e sempre sorridente. Colazione fantastica. Convenzioni con spiaggia e ristoranti. Ottimo prezzo.
Valentina
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sabrina
16 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A un passo dalla Luna!!!
Gentilezza e cortesia sono le parole chiave di questo hotel a un passo dal mare. Camera spaziosa e pulita. Unico neo la doccia con scarico senza piatto e con tenda.... non proprio comodissima. Ottima la colazione con tantissime torte fatte in casa. Assolutamente da consigliare!!!
sabrina
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lotte
27 aug 2018
Nydelig frokost og fantastisk personale
Utrolig vennlig personale. Nydelig frokost. Nært strand. Rommet vårt var lite, men OK. Kan anbefales
Lotte
2 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Adam
16 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The best hotel staff I've ever seen, thanks again! The team provides a tremendous breakfast every day and they have tasty coffee included in the breakfast at an unlimited amount. They also have their home-made pastry and cakes which are also amazing (especially the brownie with guinness beer).
Pros: breakfast, hotel staff (family), close to beach, supermarket and best gelato in Rimini are both at the next corner,
Cons: bathroom is small and a little weird with the curtains, standard rooms are located in the old building, free beach is located next to Bagno 1 which is about 1km walk from the hotel (otherwise 2 sunbeds and 1 umbrella costs eur 15 per day).