In deze vakantiewoning vlakbij het strand wordt je vakantie een plezier.
Welkom in het vakantieappartement dat je verwelkomt op loopafstand van de zee. Het is de ideale plek voor een ontspannen vakantie voor twee, waar je strandplezier en het verkennen van de omgeving optimaal kunt combineren.
Je kunt hier heerlijke uren buiten doorbrengen op het terras, ontspannen in de schaduw van de bomen in de beschutte tuin en genieten van zwoele zomeravonden met koude drankjes en lekkernijen van de barbecue.
Slechts een paar stappen brengen je naar de zee, verheug je op een heerlijke verfrissing in het heldere water. Wandel langs de Lungomare promenade in Opatija en bewonder de elegante villa's uit de tijd van de Oostenrijkse aristocratie, hier vind je ook het herkenningspunt van de stad, het standbeeld van het "Meisje met de Zeemeeuw". Een ontspannende pauze met uitzicht op zee wordt aangeboden in het Angiolina Park.
Geniet van je tijd in de prachtig gelegen vakantiewoning.
- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Bedlinnen + handdoek (inclusief)
- Eindschoonmaak (inclusief)
- Gezamenlijke wasmachine
- Ventilator
- Eigenaar woont op het perceel
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Badkamer
1 badkamer
Douche
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Tv
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de zee
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK17484575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt aan het water in Rijeka. Park Angiolina en Haven van Opatija zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Maritiem en Historisch Museum van het Kroatische Kustgebied en Natuurhistorisch Museum bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Kantrida-stadion of Automotodrom Grobnik Doo. Bekijk onze reisgids voor Rijeka
Zijn huisdieren welkom bij Beach front apartment in Rijeka?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beach front apartment in Rijeka inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beach front apartment in Rijeka uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beach front apartment in Rijeka?
Dit appartement ligt aan het water, op 0,3 km van Kvarnergolf en op 5 km afstand van Kartodrom Rijeka en Oud Torpedolanceerplatform. Ook Kantrida-stadion en Slatina-strand liggen op 10 km afstand.