Gehele woning·Particuliere eigenaar

A 3 Horas de Bogotá Villa Hotel Boutique clima cálido piscina solo DICIEMBRE

Fotogalerie voor A 3 Horas de Bogotá Villa Hotel Boutique clima cálido piscina solo DICIEMBRE

Terrein van de accommodatie
Eten en drinken
16 slaapkamers, wifi, beddengoed
Interieur
Zwembad

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

16 slaapkamers13 badkamersMax. aantal: 502000 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

A 3 Horas de Bogotá Villa Hotel Boutique clima cálido piscina solo DICIEMBRE

Somos una moderna Villa ubicada en Ricaurte a la entrada de Girardot, muy cómoda, ventilada en 2 alturas, con salones preparados para su confort de vacaciones y eventos bodas y celebraciones de Empresa, la piscina es tipo griego al igual que la temática de las suites, los cromo jacuzzis y los chorros son un plus para su salud.
Estamos muy cerca del bulevar de alimentos y bebidas mas exclusivo de la region.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 16 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 13 badkamers
  • Douche

Entertainment

  • Smart-tv

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • 1 huisdier in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 2.000 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 35

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Mascotas se admiten perro peque amaestrado

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 98908

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

deze villa ligt in Ricaurte. Geniet van de prachtige natuur bij Magdalena Rivier en Lago Sol. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Waterpark Piscilago en Piscilago Zoologico. Bekijk onze reisgids voor Ricaurte
Meer villa's in Ricaurte
Kaart
Ricaurte cundinamarca

In de buurt

  • Magdalena Rivier
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Winkelcentrum Peñalisa Plaza
    16 min. wandelen - 1.3 km
  • El Peñón Golf Course
    22 min. rijden - 5.6 km
  • Waterpark Piscilago
    31 min. rijden - 24.0 km
  • Piscilago Zoologico
    31 min. rijden - 24.4 km

Lokaal vervoer

  • Ibague (IBE-Perales) - 74 min. rijden

Restaurants

  • La Bonga Girardot
    4 min. rijden
  • La Mojarra y El Viudo
    3 min. rijden
  • Anna’s Kitchen
    16 min. wandelen
  • Tocarema Gourmet
    4 min. rijden
  • Pizza Al Passo
    17 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt A 3 Horas de Bogotá Villa Hotel Boutique clima cálido piscina solo DICIEMBRE over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij A 3 Horas de Bogotá Villa Hotel Boutique clima cálido piscina solo DICIEMBRE?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij A 3 Horas de Bogotá Villa Hotel Boutique clima cálido piscina solo DICIEMBRE inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij A 3 Horas de Bogotá Villa Hotel Boutique clima cálido piscina solo DICIEMBRE uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat A 3 Horas de Bogotá Villa Hotel Boutique clima cálido piscina solo DICIEMBRE?

Deze villa in Ricaurte ligt op 15 minuten wandelen van Magdalena Rivier en Winkelcentrum Peñalisa Plaza. Ook El Peñón Golf Course en Lago Sol liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over A 3 Horas de Bogotá Villa Hotel Boutique clima cálido piscina solo DICIEMBRE

Beoordelingen

8,0

Zeer goed