Geheel appartement

City Holiday - Apartment 3

Fotogalerie voor City Holiday - Apartment 3

Een moderne woonkamer met een bank, een televisie op een glazen standaard, een potplant en een schilderij aan de muur.
Een kitchenette met een koffiezetapparaat, broodrooster en een klein tafeltje met notitieboekje.
Een hal met een witte leuning, een bloempot, een sculptuur en een ingelijst kunstwerk aan de muur.
Een gebouw met een bord waarop 'CITY URLAUB' en 'FERIENWOHNUNGEN' staat.
Een hotelkamer met een bed, een bank, een eettafel en twee stoelen. Er hangt een schilderij aan de muur en een klok.

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

City Holiday - Apartment 3

  • Uw appartement is gevestigd in een 100 jaar oud, maar nog steeds modern herenhuis in het centrum van de barnsteenstad Ribnitz-Damgarten. Het pand ligt op loopafstand van het treinstation en midden in het centrum. Iedereen die het huis betreedt voelt zich meteen thuis en dat komt niet alleen van de prachtige handgeschilderde foto's in huis, maar ook van zijn onmiskenbare charme. De rustige, groene binnenplaats nodigt uit tot verpozen en ontspannen met zijn strandstoelen en barbecuefaciliteiten. De auto's kunnen geparkeerd worden in de aangrenzende straat.

    Appartement 3:
    Uw appartement bevindt zich op de bovenste verdieping van het huis en is te bereiken via een trap. Het bestaat uit een gecombineerde woon- / slaapkamer, een kitchenette en een kleine badkamer met een douche. De woon / slaapkamer is modern, artistiek en licht ingericht.  De bijkeuken heeft verschillende keukenapparatuur, zoals. B. Waterkoker en koffiezetapparaat.  Handdoeken zijn niet inbegrepen in de uitrusting.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Ribnitz-Damgarten. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Stadspoort van Rostock en Jagdschloss Gelbensande. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Vogelpark Marlow en Mecklenburg Zoutfabriek een bezoekje brengen. Karls Erlebnisdorf en Schlemmin Mosterdmolen zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals wandelen, fietsen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Ribnitz-Damgarten
Meer appartementen in Ribnitz-Damgarten
Kaart
Ribnitz-Damgarten, Mecklenburg-West Pomerania

In de buurt

  • Strandstoelen en huizen op een zandstrand met een bewolkte lucht.
    Strand Warnemunde
    53 min. rijden - 37.2 km
  • Darsser
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Deutsches Bernsteinmuseum
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Marienkirche
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Stadspoort van Rostock
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Ribnitz-Damgarten-West - 6 min. wandelen
  • Rostock (RLG-Laage) - 55 min. rijden

Restaurants

  • Ostseelounge
    14 min. rijden
  • Ribnitzer Fischhafen Restaurant
    7 min. wandelen
  • Dat Schnitzelhus
    13 min. rijden
  • Strandläufer
    12 min. rijden
  • Café Charlie
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij City Holiday - Apartment 3?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij City Holiday - Apartment 3 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij City Holiday - Apartment 3 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat City Holiday - Apartment 3?

Dit appartement in Ribnitz-Damgarten ligt op 10 minuten wandelen van Darsser, Marienkirche en Deutsches Bernsteinmuseum. Ook Stadspoort van Rostock en Technik-Museum Pütnitz liggen op 5 km afstand. Station Ribnitz-Damgarten-West ligt op 6 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over City Holiday - Apartment 3

6,8

8,0

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nie wieder

Wir sind nach einer Nacht abgereist Die Unterkunft ist sehr in die Jahre gekommen Kein WLAN Super kleines sehr sehr einfach gehaltenes Bad Die Küchenschränke waren auch schon sehr mitgenommen und es gab zwei Kochplatten die ebenfalls sehr alt waren Am schlimmsten aber der Geruch im Haus Es roch nach staubigem Altbau Die Wohnung liegt direkt an einer Kreuzung Bei geöffnetem Fenster hat man dann den Verkehrslärm Leider ein kompletter Reinfall
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Schöner Urlaub

Gute Ausgangsposition zur Erkundung von Darß und Umgebung Interessantes Ambiente und nette Vermieter
7 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Für Radfahrer optimal!

Wir kommen wieder!
7 nachten verbleven in augustus 2020