Orion Hotel Faliraki ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Rhodos. Bezoek Faliraki-waterpark, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Faliraki-strand en Kallithea-strand. Museum Stamatiadis voor Mineralogie en Paleontologie en Socratous Tuin zijn ook een bezoek waard. Duiken, snorkelen en windsurfen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Rhodos
Kallithea Avenue, Faliraki, Rhodes, Rhodes Island, 85100
In de buurt
Faliraki-waterpark
3 min. rijden - 3.0 km
Faliraki-strand
5 min. wandelen - 0.5 km
Katafýgio Beach
15 min. wandelen - 1.3 km
Kathará Beach
4 min. rijden - 1.6 km
Mantómata Beach
6 min. rijden - 3.1 km
Lokaal vervoer
Rhodos (RHO-Diagoras) - 19 min. rijden
Restaurants
Stefanos Restaurant
12 min. wandelen
the burger house
4 min. wandelen
Mousikorama
9 min. wandelen
Colossus Cafè Bar
8 min. wandelen
Jack's Bar
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Orion Hotel Faliraki
Hotel vlak bij Faliraki-strand
Een poolbar, een terras en een koffiebar/café vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Orion Hotel Faliraki. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Eteon, serveert ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden. Gratis wifi in de kamer, een tuin en een bibliotheek zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), toegang tot een healthclub in de buurt en bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie, een lift en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
De 109 kamers hebben voordelen zoals gemeubileerde balkons en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Bad/douchecombinaties, gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 5 meter van de accommodatie
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 7 voor volwassenen en EUR 4 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Eteon
Dingen om te doen
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Bubbelbad
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
2 etages
3 gebouwen
Jaarlijkse compensatie gekocht voor minstens 10% van de ecologische voetafdruk
Minstens 10% van de winst wordt geïnvesteerd in gemeenschap en duurzaamheid
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% biologische voedingsproducten
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Veganistische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Ledverlichting
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 05 november tot 20 april.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 7 voor volwassenen en EUR 4 voor kinderen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie gebruikt zonne-energie en een recyclagesysteem voor grijs water
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Kinderen jonger dan 12 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Orion Hotel Faliraki Rhodes
Orion Hotel Faliraki
Orion Hotel Faliraki Hotel
Orion Hotel Faliraki Rhodes
Orion Hotel Faliraki Hotel Rhodes
Veelgestelde vragen
Beschikt Orion Hotel Faliraki over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Orion Hotel Faliraki?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Orion Hotel Faliraki inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Orion Hotel Faliraki uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Orion Hotel Faliraki?
Dit hotel ligt in het centrum van Rhodos, op 15 minuten wandelen van Faliraki-strand en Faliraki Kart Track. Ook Katafýgio Beach en Kathará Beach liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Orion Hotel Faliraki
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,2
Locatie
8,4
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 24 van 101 beoordelingen
10 - Uitstekend
24
Gastenscore: 8 - Goed. 55 van 101 beoordelingen
8 - Goed
55
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 101 beoordelingen
6 - Redelijk
20
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 101 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 101 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
wendy, Haarlem Holland
28 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi hotel met ontzettend vriendelijk personeel.
We hadden eerst een luxe kamer maar die was boven de keuken. Erg last van stank. In overleg besloten om een minder luxe kamer te nemen maar wel met een betere ligging. Prima oplossing.
wendy
7 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Paul en Silvia, Nijmegen
25 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
goed hotelletje
lekker genoten
Paul en Silvia
8 nachten verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Pieter
11 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ideale ligging. Goed zwembad en kamer is prima. Goede prijskwaliteit verhouding.
Pieter
6/10 – Redelijk
Maren
Reisde met partner
11 okt 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Poolanlage ist sehr schön und sauber. Die Lage des Hotels ist wirklich gut. Praktisch ist auch, dass das Hotel eigene Parkplätze hat.
Die Zimmer hingegen werden nicht immer präzise gereinigt. Das Frühstück ist eher klein gehalten und nicht sehr abwechslungsreich.
Maren
7 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Neslihan
Reisde met partner
3 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
War gut
Neslihan
4 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Melike
19 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Leider habe ich nicht die Zimmerkategorie erhalten, die ich ursprünglich gebucht hatte. Gebucht war ein Deluxe-Doppelzimmer mit Balkon, stattdessen bekam ich ein Zimmer ohne Fenster und ohne Balkon. Es fühlte sich wie im Gefängnis an, da keinerlei Tageslicht in den Raum gelangte – das mir zugewiesene Zimmer (Nr. 220) hatte wortwörtlich kein einziges Fenster. Man teilte mir mit, dass ich am nächsten Tag in ein anderes, direkt benachbartes Zimmer umziehen könne. Allerdings wurde mir nur mitgeteilt, dass das Zimmer 220 lediglich ohne Balkon sei, als ich feststellte, dass es aber ebenfalls ohne Fenster ist – für einen Tag. Als ich dies bemerkte, wandte ich mich erneut an die Rezeption und bat um ein anderes Zimmer. Leider wurde ich erneut auf den nächsten Tag vertröstet, da angeblich keine anderen Zimmer verfügbar seien. Das konnte ich jedoch nicht nachvollziehen, da regelmäßig neue Gäste eincheckten und problemlos Zimmer – offenbar auch ohne vorherige Reservierung – erhielten. Am folgenden Tag ging ich wie besprochen wieder zur Rezeption und bat um das ursprünglich zugesagte Zimmer mit Balkon (entsprechend meiner Buchungskategorie). Stattdessen wurde mir ein Zimmer im Erdgeschoss (Nr. 125) angeboten. Auf meine Nachfrage, warum ich nun doch ein anderes Zimmer und nicht das vom Vortag versprochene erhalten sollte, konnte sich das Personal plötzlich nicht mehr an die vorherige Abmachung erinnern. Das empfand ich als äußerst ärgerlich und enttäuschend.
Melike
5 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Mariko
Reisde met familie
30 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mariko
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Bjørn
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bjørn
3 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Oscar
Reisde met familie
12 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Huone kaipaisi remonttia, on jäänyt hieman ajasta taaksepäin. Kuitenkin yleiset tilat olivat siistit ja allasalue oli hieno. Siivous oli erinomaista ja siivojat olivat ystävällisiä.
Oscar
7 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Vanessa
23 mei 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Die Unterkunft hatte eine top Lage, allerdings mangelte es an Sauberkeit. Die Handtücher und Bettlaken wurden in der ganzen Zeit (5 Tage) nicht einmal gewechselt und das Badezimmer sollte vielleicht mal entkalkt werden. Das Personal an sich war jedoch sehr herzlich und hilfsbereit, was nicht selbstverständlich ist. Wir wurden in einem Hotel nebenan untergebracht, welches Fußläufig nicht weit vom Buffet entfernt war und der Pool war auch nicht so überfüllt, wie der vom eigentlichen Hotel. Alles in allem würde ich 3 von 5 Sternen vergeben.
Vanessa
5 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Lara
23 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura è un po datata ma la posizione è ottima e lo staff molto gentile. Se non volete noleggiare un'auto da qui trovate tutto a breve distanza: negozi, spiaggia, ristoranti e una piscina con bar in hotel
Lara
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
ilker nihat
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ilker nihat
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Lee
Reisde met familie en kleine kinderen
1 jul 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed here for a 4 nights mainly for the convenience of meeting friends also staying locally to Falariki, and for day excusions. The hotel was basic and our room was how we expected considering the price, but felt very dated and in need of renovation. Our shower was pretty poor and within a tiny bath so didn't have much space to move.
Having the pool, bar and snack area was useful although we were only around to make use of this for one morning/afternoon as we were elsewhere the majority of the time.
The location is convenient and close to good bars, bus connections, shops and restaurants. (Recommend trying Something Different across the road, outstanding)
The breakfast selection was very good and all food was fresh and well stocked. This area of the hotel felt totally different to our rooms and accommodation block, in a good way.
For what we needed it for the stay was good, although needs internal improvements to the hotel rooms and decor.
Lee
4 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Helen
13 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Helen
7 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Vilhelmiina
19 okt 2023
Positief: Personeel en service
Vilhelmiina
7 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Andrew
Reisde met een groep
9 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff here were friendly throughout. Big shout out to Anastasia who was there smiling away from 7am until she finished. Good food options on site, restaurant was good quality and value.
Andrew
6 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Michael
17 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
nice friendly service every where spotless
Michael
7 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Heinrich
15 mei 2023
Heinrich
7 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Walid
18 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super hôtel séjour impeccable
Walid
14 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Leslie
18 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beach life
The hotel has a great 👍 pool area which is the main thing i suppose. The food, drinks, and service were all top noche. My basic room was good value, quiet, and had a nice balcony. The location is good close to nitelife and the beach. The hotel is also close to bus stops. The orien is a good choice.
Leslie
5 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Jane
12 sep 2022
Jane
7 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Helga
20 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Helga
7 nachten verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Marek
Reisde met familie
1 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Orion
nice repaired, good pool, nice bar
a bit strange breakfast
Marek
7 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Markku
1 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hyvä sijainti ja todella mukava allasalue. Huoneet siistit ja henkilökunta ystävälllistä. Ravintolan ruoka vastasi mukavasti perinteistä Kreikkalaista ruokalistaa. parvekeen ovi eristi hyvin yön juhlintaäänet.
Markku
12 nachten verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
17 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great value but air conditioning broken
Fantastic stay with friendly staff
Pool area was excellent
Location great - not to noisy but close enough to the busy nightlife
Breakfast was OK
One downside - the air conditioning didnt work and on approaching the reception, the lady said "I Know - I will inform the manager" but nothing changed
Very uncomfortable sleep as it was so hot in the room