Geheel appartement

Cozy Home Near The Sea 16 Studio with Balcony, Wi-Fi, and Air Conditioning

Fotogalerie voor Cozy Home Near The Sea 16 Studio with Balcony, Wi-Fi, and Air Conditioning

Kamer
Een balkon met een tafel, een plant in pot en een stoel.
Een kleine keuken met houten kastjes, een inbouwoven, een wasmachine en een spoelbak met zeepdispenser.
Een kamer met een witte tafel, twee stoelen, een spiegel en een televisie aan de muur.
Een witte eettafel met geweven placematen, twee potten met planten en een klein decoratief voorwerp.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cozy Home Near The Sea 16 Studio with Balcony, Wi-Fi, and Air Conditioning

  • Op slechts 150 m van het strand van Rethymno en 1,8 km van het Archeologisch Museum biedt Melitata 16 airconditioning, een balkon en gratis wifi met uitzicht op de stad. Het ligt 24 km van het Archeologisch Museum van Eleutherna en 44 km van het natuurpark Psiloritis. De studio van 20 m² is geschikt voor 2 personen en beschikt over een slaapkamer, badkamer met douche en föhn, woonkamer en volledig uitgeruste keuken met koelkast. Jullie vinden er een tv, snel wifi geschikt voor videogesprekken, lift, babybedje en kinderstoel. In de buurt zijn de Gemeentetuin, de Venetiaanse Haven en het Centrum voor Byzantijnse Kunst. De luchthaven van Chania ligt op 70 km.

    Welkom bij Melitata! Beleef echte Kretenzische gastvrijheid met koel water, verse seizoensvruchten en traditionele raki die bij aankomst op jullie wachten. Geniet van Griekse koffie, moderne koffiekeuzes en Kretenzische kruiden met lokale honing.



    Wij delen graag onze passie voor de Kretenzische keuken en geven met plezier tips over favoriete familietaverna’s, lokale producenten en verborgen pareltjes.



    Onze studio’s en appartementen liggen in Kallithea, op slechts 150 meter van het zandstrand en 15–20 minuten lopen van Rethymnon. Gratis parkeren in de buurt. Zelfstandig inchecken mogelijk.



    Supermarkt, bakkerijen, cafés, restaurants en winkels zijn dichtbij.



    De naam "Melitata" komt van het woord van onze dochter Maria voor de appartementen en doet denken aan "honing", zoet als zij.



    We kijken ernaar uit jullie te verwelkomen!

Over deze buurt

dit appartement ligt in New Town, een wijk in Rethymnon. Bezoek Rethymno Marina en Haven van Rethymnon als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Blue Beach en Town Beach. Bekijk onze reisgids voor Rethymnon
Meer appartementen in Rethymnon
Kaart
Ρέθυμνο

In de buurt

  • Een strand bij zonsondergang, met golven die op het strand breken en een schip in de verte.
    Blue Beach
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een haven met verschillende boten afgemeerd, een vlag op een van de boten, en gebouwen op de achtergrond.
    Venetiaanse Poort van Rethimnon
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Town Beach
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Stadhuis van Rethimnon
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Kathedraal van Rethimnon
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Chania (CHQ-Luchthaven Ioannis Daskalogiannis) - 80 min. rijden

Restaurants

  • Häagen-Dazs
    6 min. wandelen
  • Moka
    5 min. wandelen
  • Κατσαρολάκι
    6 min. wandelen
  • Παραλία Ρεθύμνου (Rethymno Beach)
    8 min. wandelen
  • Barrio The Neighbourhood Cafe - Kallithea
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy Home Near The Sea 16 Studio with Balcony, Wi-Fi, and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cozy Home Near The Sea 16 Studio with Balcony, Wi-Fi, and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy Home Near The Sea 16 Studio with Balcony, Wi-Fi, and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy Home Near The Sea 16 Studio with Balcony, Wi-Fi, and Air Conditioning?

Dit appartement ligt in New Town, op 5 minuten wandelen van Blue Beach en Town Beach. Ook Sint-Antonius Kloof en Paleontologisch Museum liggen op een kwartiertje wandelen.