Gehele woning
Holiday Home 'Lotus At Sea' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi
Fotogalerie voor Holiday Home 'Lotus At Sea' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi





Populaire voorzieningen
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Buitenruimte
- Parking beschikbaar
- Barbecue
De huidige prijs is € 444
€ 444
inclusief belastingen en toeslagen
9 nov - 10 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Holiday Home 'Lotus At Sea' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi
- Ervaar de mediterrane sfeer dicht bij zee in ons vakantiehuis, waar het interieur warmte, rust en inspiratie uitstraalt. Tijdens de renovatie in 2025 hebben wij zelf veel gedaan, bouwmaterialen hergebruikt en gekozen voor natuurlijke materialen zoals leemverf en osmo bio houtolie. Het interieur is ingericht met vintage vondsten en souvenirs uit Marokko, Spanje en Frankrijk, zonder concessies aan design of comfort.
Het huis is 74 m2 en biedt plaats aan 5 personen, verdeeld over 3 slaapkamers boven. De badkamer is beneden naast de volledig uitgeruste keuken.
In de woonkamer zorgt een elektrische haard voor sfeer en warmte. Er is vloerverwarming in de woonkamer en radiatoren boven. Jullie beschikken over Wi-Fi, een smart tv met Netflix en een filterkoffiezetapparaat.
In de tuin kunnen jullie ontspannen op de loungeset, samen eten of genieten van de zonnebedden. Er is een eigen barbecue en een open terras.
Het huis ligt op een rustig, niet-commercieel park met in het seizoen een kleine supermarkt voor verse broodjes en boodschappen. Parkeren kan bij het huis (hou wel rekening met een smalle plek) of vooraan op het park.
Het brede strand is bereikbaar na een wandeling van 1,5 km of met een gratis shuttlebus (in het seizoen). Ons deel van het strand is rustig; 's ochtends vroeg heb je dikwijls het strand voor jezelf alleen en zijn er soms zeehonden te spotten.
Aan de achterzijde kijken jullie vanuit de eerste verdieping uit op een Natura 2000-gebied waar jullie vrij tussen paarden, koeien en reeën lopen. Op het park kunnen jullie fietsen huren en mooie tochten maken naar Haamstede of door de duinen.
Eén huisdier is welkom (tegen betaling). Lakens en handdoeken zijn niet inbegrepen; een set is te huur, beschikbaar voor een extra vergoeding. Self check-in. Niet roken en geen feesten of evenementen.
- Huisdieren toegestaan betaling 35,00 € per huisdier
Renesse
Restaurants
- Strandpaviljoen Zuid Zuid West5 min. rijden
- Haven Van Renesse7 min. rijden
- Fletcher Strandhotel Renesse13 min. wandelen
- Vishandel de Marlijn4 min. rijden
- Pintx5 min. rijden