Gehele woning
Lübbers Comfortable holiday residence
Dit vakantiehuis in Reit im Winkl is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Lübbers Comfortable holiday residence





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer40 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Lubbers Comfortable Holiday Residence
Lubbers Comfortable Holiday Residence
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
DE-83242-26
Over deze buurt

Reit im Winkl
In de buurt
Chiemsee31 min. rijden - 33.9 km- Reit im Winkl openluchtzwembad3 min. wandelen - 0.3 km
- Penninger Schnapsmuseum5 min. wandelen - 0.4 km
- Katholieke parochie van St-Pankratius6 min. wandelen - 0.6 km
- Gondelbahn Seegatterl19 min. rijden - 11.5 km
Lokaal vervoer
- Station Ruhpolding - 25 min. rijden
- Salzburg (SZG-W.A. Mozart) - 56 min. rijden
Restaurants
- Erzherzog Rainer9 min. rijden
- Cafe 1727 min. rijden
- Café Auszeit9 min. wandelen
- Kebab Kaiser7 min. rijden
- Schmiedhäusl9 min. rijden








