Geheel appartement

Studio Apartment 'Vollumen 1' with Balcony

Fotogalerie voor Studio Apartment 'Vollumen 1' with Balcony

Een houten kastje met een bloempot, een klein houten doosje en twee paarse bekers erop.
Een slaapkamer met een bed, een houten scheidingswand, een klein tafeltje met een plant, en een deur.
Een kleine keuken met een magnetron, kastjes, een spoelbak en een raam.
Een gebouw met twee verdiepingen, een plat dak, een schoorsteen en meerdere ramen.
Een gebouw met twee verdiepingen, een balkon, een schotelantenne en een kleine tuin.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Studio Apartment 'Vollumen 1' with Balcony

  • De 35 m² grote studio in Redwitz an der Rodach biedt plaats aan maximaal 3 gasten en beschikt over een woon- en slaapkamer met eigen badkamer en een ruim balkon. De goed uitgeruste keuken, snelle wifi voor videoconferenties en een tv zorgen voor comfort. Op verzoek is er een babybedje of wasmachine beschikbaar.



    Geniet van ontspannen momenten op jullie privébalkon in een rustige omgeving en sluit de dag gezellig af met een glas wijn of bier.



    Er is een gezamenlijke parkeerplaats voor één auto beschikbaar bij de accommodatie. Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan.



    De studio ligt in een rustige buurt, het treinstation is te voet bereikbaar. In de omgeving vinden jullie tal van fiets- en wandelroutes, winkels en restaurants. Apotheek, bakker, arts en slager bevinden zich ook in de buurt.



    De historische steden Bamberg, Bayreuth en Coburg, evenals Kulmbach en Kronach, zijn eenvoudig bereikbaar per trein, fiets of auto vanaf de accommodatie.

    - Ontbijt betaling 9,00 € per persoon per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Redwitz an der Rodach. Bezoek culturele hoogtepunten Globe Coburg en Bayerisches Brauereimuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Festung Rosenberg en Burg Banz. Summer Toboggan Run Kronach Fröschbrunn en Obermain Therme zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Redwitz an der Rodach
Meer appartementen in Redwitz an der Rodach
Kaart
Redwitz an der Rodach

In de buurt

  • Een rustige rivier die bomen en een rotsachtige oever weerspiegelt.
    Natuurpark Frankisch Woud
    8 min. rijden - 6.4 km
  • Sommerrodelbaan Kronach Fröschbrunn
    15 min. rijden - 15.0 km
  • Festung Rosenberg
    17 min. rijden - 16.3 km
  • Obermain Therme
    21 min. rijden - 22.7 km
  • Basiliek van de 14 Heilige Helpers
    21 min. rijden - 20.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Redwitz (Rodach) - 4 min. wandelen
  • Nuremberg (NUE-Nuremberg Airport) - 81 min. rijden

Restaurants

  • Zum Preusla
    8 min. rijden
  • Karolinenhöhe
    7 min. rijden
  • Rösla - Die Marktplatz-Kneipe
    8 min. rijden
  • Tchibo
    6 min. rijden
  • Avus Bistro
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Studio Apartment 'Vollumen 1' with Balcony?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Studio Apartment 'Vollumen 1' with Balcony inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Studio Apartment 'Vollumen 1' with Balcony uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Studio Apartment 'Vollumen 1' with Balcony?

Dit appartement in Redwitz an der Rodach ligt op 15 km afstand van Natuurpark Frankisch Woud, Summer Toboggan Run Kronach Fröschbrunn en Spiel-In Casino. Ook Frankenweg en Festung Rosenberg liggen op 15 km afstand. Station Redwitz (Rodach) ligt op maar 4 minuten wandelen.