The Pollard Hotel ligt in het stadscentrum en in de bergen in Red Lodge. Bezoek Red Lodge Powersports en Red Lodge Mountain Golf Course als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Lake Fork Trail en Custer National Forest. Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwscooteren of sleeën. Bekijk onze reisgids voor Red Lodge
2 N Broadway, Red Lodge, MT, 59068
In de buurt
Lake Fork Trail
17 min. wandelen - 1.5 km
Montana Candy Emporium
2 min. wandelen - 0.2 km
Carbon County Art Guild & Depot Gallery
3 min. wandelen - 0.3 km
Carbon County Historical Society & Museum
3 min. wandelen - 0.3 km
Yellowstone Wildlife Sanctuary
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Billings, MT (BIL-Logan Intl.) - 81 min. rijden
Restaurants
Coffee Factory Roasters
1 min. wandelen
Red Lodge Ales Brewing Company
3 min. rijden
Silver Strike
9 min. wandelen
The Snag Bar, Red Lodge, MT
2 min. wandelen
Snow Creek Saloon
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Pollard Hotel
Hotel in een winkelbuurt
Overweeg een verblijf bij The Pollard Hotel en geniet van een koffiebar/café, een open haard in de lobby en een bar. Actieve reizigers kunnen raquetball/squash spelen bij dit hotel.
Geniet van een sauna om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met Amerikaanse gerechten, Marli's, serveert ontbijt en diner. Naast een 24-uurs healthclub en conferentieruimte, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), 2 vergaderruimtes en een kluis bij de receptie
Een automaat, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 13.00 uur: USD 8 tot 24 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Marli's
Dingen om te doen
24-uurs fitnesscentrum
Racquetball/squash
Sauna
Skipassen
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Cadeauwinkel/kiosk
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
2 vergaderruimtes
Conferentieruimte
Buiten
In de bergen
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1893
Open haard in de lobby
Roken is niet toegelaten
Victoriaanse architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 42 inch met kabelzenders
Meer
Airconditioning
Gratis lokale gesprekken
Individuele aankleding
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer USD 8–24 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Pollard Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij The Pollard Hotel?
Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij The Pollard Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2026 min. € 207, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Pollard Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij The Pollard Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Pollard Hotel?
Dit hotel ligt in het centrum van Red Lodge, op 5 minuten wandelen van Montana Candy Emporium, Carbon County Historical Society & Museum en Carbon County Art Guild & Depot Gallery. Ook Red Lodge Powersports en Lake Fork Trail liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.