Spacious two-room apartment on the first floor with lift, a few minutes from the center of Ravenna, 1.5 km from the station, 11 km from the sea of Marina di Ravenna and 15 km from the Mirabilandia amusement park. The apartment is composed of a double bedroom, a large bathroom with shower, a living room with a sofa bed, a kitchenette and finally a large veranda that can also accommodate small dogs.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Aparte rookruimtes
Opmerking van de eigenaar: E' possibile fumare sul terrazzo
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
E' possibile fumare sul terrazzo
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT039014C2YKP6E4IW
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Ravenna. Terme di Cervia en Adriatic-golfclub in Cervia zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Mirabilandia en Planetarium Ravenna bezoeken. Labirinto Effimero Galassi en Labirinto Dedalo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ravenna
Zijn huisdieren welkom bij Two-room apartment for rent?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Two-room apartment for rent inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Two-room apartment for rent uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Two-room apartment for rent?
Dit appartement in Ravenna ligt op 2 km afstand van Basilica di San Giovanni Evangelista, Basilica of Sant' Apollinare Nuovo en Museo D'Arte della Città. Ook Planetarium Ravenna en Doopkapel van de Arianen liggen op 2 km afstand. Station Ravenna ligt op 16 minuten wandelen.