Equilibrium Villa Relais Plitvice ligt in een nationaal park en vlak bij het vlonderpad in Rakovica. Bezoek culturele hoogtepunten SPELEON Ondergronds Erfgoedcentrum en Captain's Tower. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Oude Stad van Drežnik en Houtfabriek Špoljarić. Bekijk onze reisgids voor Rakovica
Rakovičko Selište 184, Rakovica, Hrvatska, 47245
Lokaal vervoer
Zagreb (ZAG) - 114 min. rijden
Restaurants
Caffe Bar Rendulić
14 min. wandelen
Street Food BBQ
12 min. wandelen
Appetit Plitvice
3 min. rijden
Restaurant Plitvice
9 min. rijden
Hotel & Restoran Degenija
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Equilibrium Villa Relais Plitvice
Hotel vlak bij Nationaal Park Meren van Plitvička
Een gratis uitgebreid ontbijt, een speeltuin en een wasserij verwelkomen je bij Equilibrium Villa Relais Plitvice. Vergeet niet te genieten van happy hour bij het restaurant ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen) en geniet van een open haard in de lobby.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis valetparkeerservice en lang parkeren (toeslag)
Conciërgeservice, een hondenlosloopzone en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Equilibrium Villa Relais Plitvice hebben voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en printers.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderstoelen en babybadjes
Verduisterende gordijnen, pantoffels en reisgidsen
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt valetparkeren ter plaatse
Onoverdekt lang parkeren ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Met zijn tweeën/besloten dineren
Dingen om te doen
Kookcursussen
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Babybad
Kinderstoel
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In een nationaal park
Spa
Spadiensten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Open haard in de lobby
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Champagneservice
Chef-kokservice
Meer
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bureau
Elektrische adapters
Kluisje
Printer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 22.00 uur.
Binnen de 5 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er zijn voer- en drinkbakken en een hondenlosloopzone beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 2 per persoon, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor lang parkeren (openlucht): EUR 20 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie HR07840811521
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Bij overnachtingen op 25 december is het tarief voor het traditionele traditionele galadiner op Kerstmis bij de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
Bij overnachtingen op 24 december is het tarief voor het traditionele galadiner op kerstavond bij de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
Bij overnachtingen op 31 december is het tarief voor het traditionele Oudejaarsavond-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
Bij overnachtingen op 1 januari is het tarief voor het traditionele Nieuwjaarsdag-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Equilibrium Villa Relais Plitvice?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Equilibrium Villa Relais Plitvice inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Equilibrium Villa Relais Plitvice uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Equilibrium Villa Relais Plitvice?
Dit hotel ligt in een nationaal park, op 3,6 km van Adrenalin Park Ogi en op 10 km afstand van Nationaal Park Meren van Plitvička en Plitvice Winkelcentrum. Ook Oude Stad van Drežnik en Grotten van Barac liggen op 10 km afstand.