EASTERN GATE HOMESTAY ligt in Khajuraho. Wil je graag iets actiefs doen? Ga dan naar Pandav-watervallen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, verken dan Raneh Waterfalls en Raneh Falls. Bekijk onze reisgids voor Khajuraho
Gratis ontbijt voor onderweg, een dakterras en een tuin verwelkomen je bij EASTERN GATE HOMESTAY. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps en geniet van een droogkuis/wasserijservice.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij EASTERN GATE HOMESTAY bieden leuke voordelen zoals badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis afhaalontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Dakterras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Klamboes
Kamervoorzieningen
Badkamer
Badjassen
Pantoffels
Meer
Geluiddichte kamers
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 20.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij EASTERN GATE HOMESTAY?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij EASTERN GATE HOMESTAY?
Vandaag, 8 apr. 2026, kost een verblijf bij EASTERN GATE HOMESTAY van één nacht voor twee volwassenen op 9 apr. 2026 min. € 17, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij EASTERN GATE HOMESTAY inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij EASTERN GATE HOMESTAY uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat EASTERN GATE HOMESTAY?
Deze bed & breakfast in Rajnagar ligt op 10 minuten wandelen van Duladeo Temple, Shantinath Temple en Adinatha Temple. Ook Vaman Temple en Viswanath Temple liggen op 2 km afstand.