Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa della Libertà 10 Meters from the Sea, 10/12 SEATS, TORRE SUDA, Gallipoli
Deze rookvrije villa beschikt over een wasserij. Deze villa heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Een balkon, een televisie en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Toiletpapier
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de zee
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Jetskiën in de buurt
Paardrijden in de buurt
Pretpark in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie LE07506391000012894
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt nabij pretparken en aan het water in Racale. Bezoek culturele hoogtepunten Parco Gondar en Diocesane Museum van Gallipoli. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Suda-toren en Castello di Felline. Dolceria Causo en La Vinolea zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals jetskiën, duiken en vissen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Racale
Zijn huisdieren welkom bij Villa della Libertà 10 Meters from the Sea, 10/12 SEATS, TORRE SUDA, Gallipoli?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa della Libertà 10 Meters from the Sea, 10/12 SEATS, TORRE SUDA, Gallipoli inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa della Libertà 10 Meters from the Sea, 10/12 SEATS, TORRE SUDA, Gallipoli uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa della Libertà 10 Meters from the Sea, 10/12 SEATS, TORRE SUDA, Gallipoli?
Deze villa ligt aan het water, op 5 minuten wandelen van Spaggia di Marina Di Mancarversa en Ionische Zee. Ook San Marcoplein en Mancaversa dei Cavalli liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over Villa della Libertà 10 Meters from the Sea, 10/12 SEATS, TORRE SUDA, Gallipoli