Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Ezzawia
Dit appartement beschikt over gratis parking. Dit appartement biedt gratis wifi, een keuken, en een plasmatelevisie met satellietzenders.
Elke plasmatelevisie van 32 inch heeft satellietzenders. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Plasma-tv van 32 inch met satellietzenders
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ezzawia Rabat
Ezzawia Apartment
Ezzawia Apartment Rabat
Over deze buurt
dit appartement ligt in Quartier Hassan, een wijk in Rabat. Bezoek culturele hoogtepunten Nationaal Theater Mohammed V en Bank Al Maghrib Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Jardin d'Essais Botaniques en Zoo de Rabat. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Al Barid Stadion of Prins Moulay El Hassan Stadion. Bekijk onze reisgids voor Rabat
Rue Abdelmoumen Residence Ezawia, APPT N4 HASSAN, Rabat
In de buurt
Hassan-toren
6 min. wandelen - 0.6 km
Mausoleum van Mohammed V
8 min. wandelen - 0.7 km
Rue des Consuls
3 min. wandelen - 0.3 km
Nationaal Theater Mohammed V
8 min. wandelen - 0.7 km
Museum Mohamed VI voor Moderne en Hedendaagse Kunst
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Place du 16 Novembre Tram Stop - 5 min. wandelen
Station Rabat Ville - 16 min. wandelen
Luchthaven Rabat-Salé (RBA), Marokko - 16 min. rijden
Restaurants
Cafe Nefertiti
3 min. wandelen
Marina Palms
10 min. wandelen
Barco Blanco
10 min. wandelen
Apricot
11 min. wandelen
Dar Safran
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ezzawia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ezzawia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ezzawia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Ezzawia?
Dit appartement ligt in Quartier Hassan, op 10 minuten wandelen van Rue des Consuls, Hassan-toren en Grote Moskee. Ook Nationaal Theater Mohammed V en Sint-Pieterskathedraal liggen op een kwartiertje wandelen. Place du 16 Novembre Tram Stop ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Tour Hassan Tram Stop is het 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.