Gehele woning

Amazing home in Barbat with sauna

Fotogalerie voor Amazing home in Barbat with sauna

Een tafel met twee glazen sinaasappelsap, een fles sinaasappelsap en een pot koekjes op een balkon met uitzicht op de kust.
Een moderne woonkamer met een blauwe bank, een eettafel gedekt voor vier personen en uitzicht op een buitenzwembad.
Een modern buitenzwembadgedeelte met een ingebouwde bank, een loungebank en een bijzettafeltje.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, een bureau, een stoel, een spiegel en een balkon met uitzicht.
Een moderne woonkamer met een blauwe bank, een eettafel met stoelen en een keuken met barkrukken.

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Amazing home in Barbat with sauna

  • Villa Bura Rab is een prachtige, moderne villa op het prachtige eiland Rab in de Kvarner Baai. De moderne, nieuwe woning is ingericht om aan al je vakantiewensen te voldoen! De villa heeft in totaal 3 verdiepingen, waardoor er meer dan genoeg ruimte is voor 14 gasten, wat de maximale capaciteit van de villa is. Op de begane grond is er een ruime woonkamer verbonden met de volledig uitgeruste keuken en de eethoek. Op de begane grond is er ook een slaapkamer met en-suite badkamer en een lounge / privé fitnessruimte. Hier kun je sporten of, als dat niet je idee van vakantie is, ontspannen tafelvoetballen. De begane grond biedt ook een privésauna met extra douche voor gasten die extra ontspanning nodig hebben.

    Loop de trap op tot je de eerste verdieping bereikt waar nog 3 slaapkamers zijn, ook met en-suite badkamers. De villa is modern maar gezellig tegelijk, zodat je optimaal van je vakantie kunt genieten.

    De villa heeft ook een penthouse, dat perfect is voor een kleiner gezin. Hier vind je nog een woonkamer, een extra keuken met eethoek en nog 2 slaapkamers. Een van de slaapkamers heeft een tweepersoonsbed en de andere heeft twee eenpersoonsbedden. Dit is echter geen gewoon penthouse, want vanuit de privé hot tub kun je genieten van een adembenemend uitzicht op de omgeving en het nabijgelegen strand. Wacht niet te lang en boek je perfecte vakantiehuis! Villa Bura Rab ligt op het eiland Rab. Het eiland en zijn "hoofdstad", ook bekend als Rab, hebben een lange geschiedenis die teruggaat van de pre-Romeinse tijd tot nu. Het werd al in 350 voor Christus gekoloniseerd door Illyriërs. In het jaar 10 voor Christus verklaarde de Romeinse keizer Octavianus Augustus de stad Rab tot municipium en dus onafhankelijk. Vandaag de dag staat Rab ook bekend als "het gelukkige eiland" - Felix Arba. Als je door de stad wandelt, voel je nog steeds de geest van het verleden. Je kunt prachtige gotische en renaissancepaleizen bewonderen of de gladde middeleeuwse straatjes en steegjes verkennen, die bruisen van activiteit. Felix Arba is niet de enige bijnaam van het eiland - het staat ook bekend als het 'smaragden eiland', en daar is een goede reden voor. Rab is een van de bosrijkste en groenste eilanden in de Adriatische Zee. Op meer dan 100 kilometer aan wandel- en fietspaden kun je de gevarieerde flora en fauna ontdekken terwijl je geniet van het uitzicht. Rab is beroemd om zijn witte steen, die werd gebruikt voor de bouw van de straten, gebouwen en huizen. Op het eiland moet je zeker de specialiteit "Rapska torta" proberen - een speciale taart op een speciaal eiland.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)



    - Verwarmd buitenzwembad

    - Privé zwembad (33m2)

    - Airconditioning het hele huis

    - Kinderbed: 2

    - Kinderstoel: 2

    - Huisdieren: 2

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Rab. Bezoek Vroeg-Byzantijnse Fort van Sint-Cosmos en Sint-Damianus en Rab City Walls, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kvarnergolf en Plaža Banjol. Bekijk onze reisgids voor Rab
Meer vakantiehuizen in Rab
Kaart
Barbat

In de buurt

  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Plaža Banjol
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Monty's hondenstrand
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Strand Petrac
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Paradise-strand
    21 min. rijden - 19.9 km

Restaurants

  • Santa Maria
    6 min. rijden
  • Old Town Bar
    5 min. rijden
  • Beat Beach Bar
    4 min. rijden
  • Batana
    4 min. rijden
  • Restaurant Perla
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Amazing home in Barbat with sauna over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Amazing home in Barbat with sauna?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Amazing home in Barbat with sauna inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Amazing home in Barbat with sauna uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Amazing home in Barbat with sauna?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Kvarnergolf en Plaža Banjol. Ook Vroeg-Byzantijnse Fort van Sint-Cosmos en Sint-Damianus en Monty's dog beach liggen op 2 km afstand.