Geniet van een comfortabele strandvakantie met toegang tot het zwembad in deze charmante vakantiewoning.
Deze lichte en gezellige vakantiewoning ligt op slechts een steenworp afstand van het strand en is ideaal voor een ontspannen uitje voor twee op het prachtige eiland Rab. Trakteer elkaar op heerlijke gerechten gemaakt van lokale ingrediënten, plan je activiteiten tijdens ontspannen maaltijden en kruip lekker onderuit op de bank om een film te streamen na een lange dag.
Begin de dag met een vers gezette koffie op het balkon en geniet van het uitzicht op de nabijgelegen zee. Verfris jezelf in het prachtige zwembad, laad je batterijen op op de ligstoel en maak een praatje bij de barbecue.
Snorkel in het heldere water van de Adriatische Zee of huur een kajak om de kleine eilandjes voor de kust te verkennen. Slenter door de smalle straatjes van de oude stad van Rab en geniet van Kroatische specialiteiten in gezellige taverna's. Wandel over de panoramische paden van Kamenjak of maak een boottocht naar de beschutte baaien van het eiland Lopar om te zwemmen of om de Saharabaai te ontdekken.
dit appartement ligt bij de zee in Rab. Bezoek Vroeg-Byzantijnse Fort van Sint-Cosmos en Sint-Damianus en Rab City Walls, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kvarnergolf en Strand van Pudarica. Bekijk onze reisgids voor Rab
Beschikt Gorgeous apartment in Rab over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous apartment in Rab?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gorgeous apartment in Rab inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous apartment in Rab uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gorgeous apartment in Rab?
Dit appartement bij de zee bevindt zich op enkele stappen van Kvarnergolf en op 5 km van Strand van Pudarica en Plaža Banjol. Ook Vroeg-Byzantijnse Fort van Sint-Cosmos en Sint-Damianus en Monty's dog beach liggen op 5 km afstand.