Geheel appartement

Apartment in Kampor with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (4610-1)

Fotogalerie voor Apartment in Kampor with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (4610-1)

Een wit gebouw met een rood pannendak, een trap en een kleine tuin.
Een wit, meerhoog gebouw met een trap naar de ingang, een klein terras en een boom met groene bladeren ervoor.
Een huis met twee verdiepingen, voorzien van een rode pannendak, witte buitenmuren en een klein terras.
Strand
Bezienswaardigheid

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment in Kampor with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (4610-1)

  • Het appartement in Kampor heeft 2 slaapkamer(s) en is geschikt voor families en groepen tot 5 personen. De accommodatie heeft een oppervlakte van 60 m², en Uitzicht op zee. Uw acommodatie ligt in een kindvriendelijke buurt. De woning bevindt zich op 0 m van het zandstrand "Beach", 0 m van het dorp "City", 0 m van de supermarkt "SuperMarket", 70 km van de luchthaven "Airport", 6 km van het busstation "BusStop".Tevens heeft u de beschikking over Terras, Barbecue, Internet (wifi), Centrale verwarming, Airconditioning, Buitenparkeerplaats in Het zelfde gebouw, Televisie.De aparte keuken, met inductie kookplaat, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, wasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat en waterkoker.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Rab. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Rab City Walls en Municipium Arbe-plein. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Rab en Komrcar-park. Bekijk onze reisgids voor Rab
Meer appartementen in Rab
Kaart
Kampor, Rab

In de buurt

  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Strand van Kampor
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Gonar-strand
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Paradise-strand
    30 min. rijden - 24.5 km
  • Maman-eiland
    33 min. rijden - 20.2 km

Lokaal vervoer

  • Rijeka (RJK) - 156 min. rijden

Restaurants

  • Del Mar Beach Bar
    7 min. rijden
  • La Mar Bar & Kitchen
    25 min. rijden
  • Gostonica Laguna
    22 min. rijden
  • Bistro San Marino
    23 min. rijden
  • Navigator
    22 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment in Kampor with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (4610-1)?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment in Kampor with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (4610-1) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment in Kampor with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (4610-1) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment in Kampor with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (4610-1)?

Dit appartement in Rab ligt op 10 minuten wandelen van Kvarnergolf en Strand van Kampor. Ook Gonar-strand en Otočić Boljkovac liggen op 2 km afstand.