Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Ezequiel Montes By Homirent
Dit appartement is voorzien van een smart-tv met digitale zenders en een kitchenette met een kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Geniet van gemakken zoals een bed met traagschuimmatras en een donsdeken. Daarnaast kun je gebruikmaken van gratis wifi en een koffie/theemaker.
Dit appartement heeft 4 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben donsdekens. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een kookplaat, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke smart-tv van 40 inch heeft digitale zenders.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Kitchenette
Afwasmachine
Bakplaat
Blender
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Minikoelkast
Slaapkamers
Donzen dekbed
Matras van memory foam
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 40 inch met digitale zenders
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Plafondventilator
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Huisdieren verblijven gratis
Borgsom: MXN 150 per verblijf
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van MXN 500 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Borgsom voor huisdieren: MXN 150 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit appartement ligt in Querétaro-Centrum, een wijk in Querétaro. Bezoek culturele hoogtepunten Kunstmuseum van Querétaro en Museum voor Heilige Kunst. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Aquaduct van Santiago de Querétaro en Kathedraal van Santo Domingo. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Plaza Santa Maria stierenarena of kies voor een avondje uit bij Industrial Club of Queretaro. Bekijk onze reisgids voor Querétaro
50 Calle Ezequiel Montes Centro, Queretaro, QUE, 76000
In de buurt
Tempel van Santa Rosa de Viterbo
1 min. wandelen - 0.0 km
Kathedraal van Querétaro
5 min. wandelen - 0.5 km
Teatro de la Ciudad
7 min. wandelen - 0.6 km
Jardín Zenea
9 min. wandelen - 0.8 km
Plaza de Armas
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Querétaro (QRO), Querétaro, Mexico - 43 min. rijden
Restaurants
Tacos Don Javi
3 min. wandelen
Queretaro Rico
4 min. wandelen
Talavera Restaurante
4 min. wandelen
Tacos Tucson
1 min. wandelen
Pon Piticón
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ezequiel Montes By Homirent?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van MXN 150 per verblijf.
Hoeveel kost een verblijf bij Ezequiel Montes By Homirent?
Vandaag, 9 mrt. 2026, kost een verblijf bij Ezequiel Montes By Homirent van één nacht voor twee volwassenen op 10 mrt. 2026 min. € 37, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Ezequiel Montes By Homirent inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Ezequiel Montes By Homirent uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Ezequiel Montes By Homirent?
Dit appartement ligt in Querétaro-Centrum, op 2 km afstand van Tempel van Santa Rosa de Viterbo en Aquaduct van Santiago de Querétaro. Ook Kathedraal van Querétaro en Kathedraal van Santo Domingo liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over Ezequiel Montes By Homirent
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.