Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Mar & Sombra Villa. A dollar million view
Appartement in Quepos
Fotogalerie voor Mar & Sombra Villa. A dollar million view





Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Condo Pacifico Quepos, 5 minutes from National Park Manuel Antonio
Condo Pacifico Quepos, 5 minutes from National Park Manuel Antonio
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
QUEPOS, Puntarenas
In de buurt
Marina Pez Vela13 min. wandelen - 1.1 km
Manuel Antonio Nature Park & Wildlife Refuge18 min. wandelen - 1.5 km- Rancho Tipico don Juan3 min. wandelen - 0.3 km
- Parque Nahomi18 min. wandelen - 1.5 km
- Playa La Macha9 min. rijden - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Quepos (XQP) - 10 min. rijden
Restaurants
- Cuba Libre Restaurant & Bar17 min. wandelen
- Soda Sánchez12 min. wandelen
- El Ranchito20 min. wandelen
- Gelateria Amorosi16 min. wandelen
- Gabriella's17 min. wandelen








