Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Spacious apartment in a great location

Fotogalerie voor Spacious apartment in a great location

Een moderne keuken met een houten schuifdeur, een roestvrijstalen spoelbak en hanglampen.
Een slaapkamer met een bed, twee ramen met gordijnen, een radiator en twee ingelijste foto's aan de muur.
Een eetgedeelte met een houten tafel, stoelen en een hanglamp. Achtergrond is een bank met kussens.
Een hal met een houten bank, een ronde spiegel aan de muur, een deur met raam, en een bakstenen muur.
Een moderne keuken met een houten aanrecht, een roestvrijstalen spoelbak en een schilderij van een kreeft aan de muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Spacious apartment in a great location

  • Appartement vlak bij Québec Cruise Terminal
  • Spacious apartment in a great location biedt onder andere een wasserij.
  • Andere voordelen zijn:
  • Rookvrije accommodatie
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • Badkamers met douches en haardrogers

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Woonkamer

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Desjardins, een wijk in Levis. Château Frontenac en Citadel of Quebec zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Québec Cruise Terminal. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Québec City Convention Center of Vidéotron Centre. Bekijk onze reisgids voor Levis
Meer appartementen in Québec
Kaart
Levis, QC

In de buurt

  • Silhouet van een standbeeld voor een zonsondergang, met een historisch gebouw op de achtergrond.
    Terrasse de Levis
    7 min. rijden - 4.1 km
  • Een groot, historisch gebouw met meerdere torens en groene daken.
    Château Frontenac
    20 min. rijden - 3.3 km
  • Levis Forts National Historic Site of Canada
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Centre d'arts de Lévis
    6 min. rijden - 1.9 km
  • Quai Paquet
    7 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Sainte-Foy station - 24 min. rijden
  • Internationale luchthaven Jean Lesage (YQB) - 31 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    4 min. rijden
  • La Piazzetta Lévis
    5 min. rijden
  • Resto Pita Shawarma
    4 min. rijden
  • McDonald's
    14 min. wandelen
  • Tim Hortons
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Spacious apartment in a great location?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Spacious apartment in a great location inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Spacious apartment in a great location uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Spacious apartment in a great location?

Dit appartement ligt in Desjardins, op 0,5 km van Levis Forts National Historic Site of Canada en op 5 km afstand van Château Frontenac en Québec Cruise Terminal. Ook Saint Lawrence Rivier en Quai Paquet liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over Spacious apartment in a great location