Gehele flat

Walking 2 Beaches, Dining, Shop, Fun, Nightlife

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Wasvoorzieningen

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Walking 2 Beaches, Dining, Shop, Fun, Nightlife ligt in Punta Cana. Golf- en countryclub Cocotal en Iberostar-golfbaan zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa Bávaro en Strand van Los Corales. Manati Park Bavaro en Bavaro Avonturenpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Punta Cana
Meer flats in Punta Cana
Kaart
Punta Cana, La Altagracia

In de buurt

  • Een grote witte jacht afgemeerd in een jachthaven, met op de achtergrond mediterrane gebouwen en palmbomen.
    Centrum van Punta Cana
    3 min. rijden - 2.4 km
  • Coco Bongo Punta Cana
    2 min. rijden - 2.7 km
  • San Juan-winkelcentrum
    3 min. rijden - 2.4 km
  • Sirena Markt
    3 min. rijden - 2.4 km
  • Bávaro at San Juan Shopping Center
    3 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Punta Cana (PUJ-Internationale luchthaven Punta Cana) - 15 min. rijden

Restaurants

  • Windows Restaurant
    11 min. rijden
  • Jellyfish Beach Restaurant
    11 min. rijden
  • Coral Sea Food
    12 min. rijden
  • The Valley American Restaurant
    10 min. rijden
  • Mosaico
    8 min. rijden

Over deze accommodatie

Walking 2 Beaches, Dining, Shop, Fun, Nightlife

  • Appartement vlak bij Centrum van Punta Cana
  • Walking 2 Beaches, Dining, Shop, Fun, Nightlife biedt onder andere een wasserij en een fitnesscentrum.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Walking 2 Beaches, Dining, Shop, Fun, Nightlife hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • Haardrogers en zeep

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Walking 2 Beaches, Dining, Shop, Fun, Nightlife?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Walking 2 Beaches, Dining, Shop, Fun, Nightlife inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Walking 2 Beaches, Dining, Shop, Fun, Nightlife uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Walking 2 Beaches, Dining, Shop, Fun, Nightlife?

Dit appartement in Punta Cana ligt op 2,4 km van Carol Downtown Mall en op 2,5 km van Centrum van Punta Cana. Ook Sirena Market en Coco Bongo Punta Cana liggen op 3 km afstand.