Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is ingericht in de typische landelijke stijl. Het perceel ligt in het dorpscentrum. Ook vanwege de zonnige ligging is de woning populair. Ter beschikking staan: grillmogelijkheid en tuinmeubelen.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 45 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden. Roken is binnen niet toegestaan. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer als doorgangskamer en met 2 extra bedden, zithoek, eethoek en TV. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer met gasfornuis, afzuigkap, koelkast en magnetron. badkamer met douche en WC. Bovendien heeft uw vakantiewoning met ledikantje. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Vakantiepark Landcategorie 3 sterren en internet.
Ligging Štinjan. Het vakantieappartement bevindt zich op een perceel van 45 m². Parkeerplaats op het perceel.
Speciaal Airconditioning, verwarming. Kinderbedje. Televisieontvangst via satelliet.
Huisdier toegestaan, EUR 5.00/dier en dag.
Afstand Winkelen 300 m, Restaurant 500 m, Dorpscentrum 600 m. In de zomer: Adriatische Zee 1000 m in Štinjan (Strand 1000 m in Štinjan).
Verdeling Vakantiewoning, 1e verdieping, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 45 m², in totaal 4 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer Woonkamer (doorgangskamer) met 2 extra bedden op een tweepersoonsslaapbank, zithoek, tv en eethoek. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kitchenettein de woonkamer met gasfornuis, afzuigkap, koelkast en magnetron. Badkamer met douche en toilet.
dit appartement ligt in Pula. Veerbootterminal Pula en Jangalooz Avonturenpark zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Historisch en Maritiem Museum van Istrië en Labirint Moči bezoeken. Labirint Osjecaja en Labirint Povezanosti zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pula
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with air conditioning?
Dit appartement in Pula ligt op 2 km afstand van Štinjan Beach en Lost Beach. Ook Veerbootterminal Pula en Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië liggen op 5 km afstand.