Geheel appartement

Holiday apartment with air conditioning and terrace

Fotogalerie voor Holiday apartment with air conditioning and terrace

Jachthaven
Een houten tafel met een stoel met gevlochten zitting.
Een strand met mensen die zitten en staan, palmbomen en een zonsondergang boven het water.
Een moderne keuken met donkere kastjes, een roestvrijstalen koelkast, een centraal keukenblok met krukken, en een groot raam met dunne gordijnen.
Een eettafel met oranje stoelen, een schaal fruit, een croissant en een glas sinaasappelsap.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment with air conditioning and terrace

  • Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is modern ingericht. Ook vanwege de rustige ligging is het verblijf populair. Voor gemeenschappelijk gebruik zijn beschikbaar: barbecuefaciliteit, terras en tuinmeubilair.

    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 68 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden met centrale verwarming. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is im Erdgeschoss en gelijkvloers. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer 25 m² groot en met TV. U heeft toegang tot het terras. slaapkamer 10 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. slaapkamer 9 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. keuken 12 m² groot en met afwasmachine, gasfornuis, bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer 7 m² groot en met douche, 1 wastafel, WC, haardroger en wasmachine.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.

    Ligging
    Pula. Het vakantieappartement bevindt zich op een perceel met tuin. De verhuurder woont in het huis. Parkeerplaats (voor 1 auto) op het perceel.

    Speciaal
    Airconditioning, centrale verwarming, verwarming. Internettoegang (WLAN) en wasmachine. Tv-ontvangst via satelliet.

    Huisdier
    niet toegestaan.

    Afstand
    Winkel 100 m, restaurant 300 m, dorpscentrum 1500 m. Sauna op 700 m. Discotheek op 800 m. In de zomer: Adriatische Zee 2,5 km in Pula (strand 2,5 km in Pula).

    Verdeling
    Vakantieappartement, 1e verdieping, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 68 m², in totaal 4 bedden.

    Kamer
    De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de begane grond en is drempelvrij. Woonkamer (25 m²) met tv, airconditioning en toegang tot het terras. Slaapkamer (9 m²) met 1 tweepersoonsbed. Slaapkamer (10 m²) met 1 tweepersoonsbed. Keuken (12 m²) met gasfornuis, oven, vaatwasser, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. Badkamer (7 m²) met wasmachine, douche, 1 wastafel, wc en föhn.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Pula. Bezoek Dubbele Poort en Zerostrasse, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Punta Verudela en Štinjan Beach. Historisch en Maritiem Museum van Istrië en Labirint Moči zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pula
Meer appartementen in Pula
Kaart
Pula, Pula (Region)

In de buurt

  • Een oud amfitheater met meerdere bogen en ruïnes.
    Pula Arena
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Poort van Hercules
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Golden Sun Casino
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Boog van de Sergii
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Fort Pula
    4 min. rijden - 2.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Pula - 11 min. rijden
  • Pula (PUY) - 9 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    12 min. wandelen
  • Old Friends Club
    3 min. rijden
  • Batak Grill
    12 min. wandelen
  • Bistro - slastičarna Sydney
    15 min. wandelen
  • Leggiero
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning and terrace?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning and terrace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning and terrace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment with air conditioning and terrace?

Dit appartement in Pula ligt op 3 km afstand van Labirint Moči, Labirint Osjecaja en Labirint Energije. Ook Labirint Povezanosti en Labirint Mudrosti i Znanja liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk