City Studio Apartments Pula ligt in Pula. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Punta Verudela en Štinjan Beach. Daarnaast kun je ook Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië en Historisch en Maritiem Museum van Istrië bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Aquarium van Pula en Labirint Moči zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pula
Dit rookvrije appartement beschikt over parking voor motorfietsen. Elk appartement bevat een kitchenette met een koelkast en kookplaat, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Een waterkoker, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
City Studio Apartments Pula heeft 5 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit appartement in Pula is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders.
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Alleen parkeerplekken voor motoren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.55 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.80 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 13 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
City Studio Apartments Pula Apartment
City Studio Apartments Apartment
City Studio Apartments
Apartment City Studio Apartments Pula Pula
Pula City Studio Apartments Pula Apartment
Apartment City Studio Apartments Pula
City Studio Apartments Pula Pula
City Studio Apartments Pula
City Studio Apartments Pula Pula
City Studio Apartments Pula Apartment
City Studio Apartments Pula Apartment Pula
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij City Studio Apartments Pula?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er is alleen parkeergelegenheid voor motoren.
Hoe laat kan ik bij City Studio Apartments Pula inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij City Studio Apartments Pula uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt City Studio Apartments Pula een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 13 per voertuig.
Waar staat City Studio Apartments Pula?
Dit appartement in Pula ligt op 10 minuten wandelen van Boog van de Sergii en Pula Arena. Ook Golden Sun Casino en Poort van Hercules liggen op 5 minuten wandelen. Station Pula ligt op 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over City Studio Apartments Pula
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,4
Locatie
8,0
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 22 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 22 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 22 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 22 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 22 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Horea
28 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Great place in the heart of Pula
Very good location and covid friendly check in. The apartment is in good condition and very clean.
Horea
1 nacht verbleven in juli 2021
2/10 – Ontzettend slecht
Artem
3 jul 2021
Negatief: Comfort kamer
Лучше бы не связывался
Не смог заехать и дозвониться до объекта размещения
Artem
1 nacht verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Sara
23 jun 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Lavoro in turismo da 10 anni. L’importante non è non commettere errori, ma risolverli.
Ho avuto un problema con le chiavi e lo hanno risolto in dieci minuti. Molto gentile voleva anche pagarmi la cena. Ritornerò. Molto comodo, posizione ottima, pulizia, a/c, manca soltanto qualche sapone in bagno.
Sara
3 nachten verbleven in juni 2021
10/10 – Uitstekend
Levi
11 jun 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Levi
2 nachten verbleven in juni 2021
8/10 – Goed
Annette
30 sep 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Ideales Zimmer mitten in der Altstadt
eine tolle Unterkunft für einen Städtetrip. Sehr schöne, moderne Einrichtung. Gute Lösungen auf kleinem Raum. Allerdings sollten die Betreiber direkt auf Mängel reagieren und diese beheben und sei es nur die Tafelfolie, die sich von der Wand löst. Das störte den insgesamt positiven Gesamteindruck in wenig.
Kostenfreie Parkmöglichketen in der Nähe
Annette
1 nacht verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Daniel
16 sep 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Short trip to pula
The unit is in a good location and has good aircon and water pressure... For the money it is a good value in pula
Daniel
1 nacht verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Theo
24 aug 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Great place to stay!
Theo
3 nachten verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
7 aug 2020
Positief: Netheid, voorzieningen
The studio is very centrally located. Unfortunately, when we first arrived we had not received clear instructions on how to get into the apartment despite phoning them to ask how. We waited outside for a bit until someone came to help us get in. The room was nice and comfortable, but there was no toilet paper in the bathroom.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Darija
11 jun 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Darija
1 nacht verbleven in juni 2020
8/10 – Goed
antonio
Reisde met familie
15 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service
antonio
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Richard
7 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
PUla is a nice surprise
WE decided at the last minute to include Pula in our trip to Croatia. The location of the B and B was good although very obscure and hard to find. It is NOT accessed from any street, and despite what we were told, there was NO free parking in front. In fact, no way to drive a car down the narrow street which was blocked by posts. Luckily, a couple of guys at a nearby restaurant told us where to park where the car would be safe overnight. The apartment was located in a beautiful old building but had to be accessed by stairs.
Richard
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Gregory
18 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien
Chambre très sympa. Confortable avec tout ce qu il faut. Appartement transformé en 4 studio dans immeuble ancien situé dans le centre ville de Pula.
Stationnement peut être compliqué en haute saison. Payant de 07h à 22h et uniquement par pièces. Organisez vous.
Gregory
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
13 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Unterkunft ist viel kleiner als gedacht, es ist kein großes Apartment, sondern ein Zimmer mit Bett, Tisch und einer Kochplatte.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 sep 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
체크인 전에 이메일을 3번이나 보내고 전화통화도 하였으나 체크인 지침을 보내주지않아서 힘들었습니다. 다행이 도착해서 현지인께 부탁하여 현지언어로 통화하고나서 바로 체크인하였네요.
방은 깨끗하고 시내도 가까워 지내기는 좋았습니다.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 aug 2019
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Ladislav
22 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ladislav
9 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Carl-Peter
11 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Carl-Peter
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Mévric
6 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Studio très bien situé et propre. Le fait de nous avoir indiqué dans l’appartement les lieux à visiter et comment s’y rendre nous ont beaucoup aidé.
Mévric
4 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Marianne
3 jul 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Helt greit for en overnatting. Wi-Fi og tv virket ikke.
Marianne
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Rachel
2 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rachel
2 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
raquel
14 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très jolie appartement
L'appartement est design neuf meublé avec beaucoup de goût... très mignon, propre spacieux lumineux... très agréable. Très très bien placé.
Par contre pas de parking comme précisé sur hotel.com et aucun produit de toilette
Pour la kitchenette très bien agencée beaucoup d'ustensiles de cuisine tout est neuf même une cafetière senseo et deux dosettes très bonne surprise c'est assez rare dommage pour le manque d'éponge et de torchonpour faire la vaisselle ....
Bref de petits détails qui seront améliorés au fur et à mesure....