Fergus Puerto de la Cruz ligt in Puerto de la Cruz. Verken de plaatselijke natuur bij Stranden van Tenerife en Lago Martianez zwemparadijs. Aquatische Tuin en Botanische Tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Puerto de la Cruz
Av Marques de Villanueva del Prado, Puerto de la Cruz, Canary Islands, 38400
In de buurt
Botanische Tuinen
8 min. wandelen - 0.8 km
Plaza del Charco
14 min. wandelen - 1.2 km
Martianez Winkelcentrum
3 min. wandelen - 0.3 km
Mirador de la Paz
3 min. wandelen - 0.3 km
Taoro Park
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife North) - 27 min. rijden
Restaurants
Burger King
5 min. wandelen
Bar El Camino
3 min. wandelen
Restaurante Atlantis
8 min. wandelen
Cafeteria Mini Golf
5 min. wandelen
Zicatela
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Fergus Puerto de la Cruz
Hotel vlak bij Stranden van Tenerife
Fergus Puerto de la Cruz ligt vlak bij Lago Martianez zwemparadijs en biedt gasten vervoer van/naar de luchthaven, een speeltuin en een wasserij. Gasten kunnen een restaurant verwachten.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
Wasserij
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Beleid
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Fergus Puerto de la Cruz over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Waar staat Fergus Puerto de la Cruz?
Dit hotel in Puerto de la Cruz ligt op 10 minuten wandelen van Aquatische Tuin en Stranden van Tenerife. Ook Martianez Winkelcentrum en Mirador de la Paz liggen op 5 minuten wandelen.