deze villa ligt in Paralimni. Verken de plaatselijke natuur bij Fig Tree Bay en Strand van Nissi. Gemeentelijk Museum THALASSA en Parko Paliatso-kermis zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals vissen of voor een avontuur zoals fietsen of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Paralimni
Larnaca (LCA-Internationale luchthaven Larnaca) - 49 min. rijden
Restaurants
Samba Sushi
5 min. rijden
Dantes Restaurant
6 min. rijden
The Lounge Bar
5 min. rijden
Promises Italian Restaurant
5 min. rijden
Dolce Restaurant
17 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Kos 19 in Protaras?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Kos 19 in Protaras inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Kos 19 in Protaras uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Kos 19 in Protaras?
Deze villa in Paralimni ligt op 0,8 km van Strand van Konnos Bay en op 3,6 km van Fig Tree Bay. Ook Nationaal Park Cavo Greco en Green Bay Beach liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.