Dit rookvrije appartement beschikt over meertalig personeel. Dit appartement heeft 3 slaapkamers en biedt een espressoapparaat en een balkon. De keuken is voorzien van een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en gratis flessenwater. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte. Er is een kussenmenu beschikbaar. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, een bidet en tandenborstels en tandpasta. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 200 meter van de accommodatie
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
3 slaapkamers
Kussenkeuzemenu
Badkamer
2 privébadkamers
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Tandenborstel en tandpasta
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch
Buiten
Balkon
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Meertalig personeel
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: EUR 65 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor beddengoed: EUR 5 per bed, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Handdoektoeslag: EUR 3 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Beatrice Apartment
Casa Beatrice Premosello Chiovenda
Casa Beatrice Apartment Premosello Chiovenda
Over deze buurt
dit appartement ligt in Premosello-Chiovenda. Bezoek culturele hoogtepunten Arts and Industry Museum Foundation en Paraplu- en Parasolmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Golfclub Verbania en Golf Continental Verbania. Centro Culturale "Mario Massari" en l'Officina del Cioccolato zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Premosello-Chiovenda
Via antonio bionda 1, Premosello Chiovenda, VB, 28803
In de buurt
Skigebied Domobianca
24 min. rijden - 20.4 km
Ortameer
28 min. rijden - 26.9 km
Borromeïsche eilanden
39 min. rijden - 31.2 km
Parco Nazionale Val Grande
1 min. wandelen - 0.0 km
Markt van Domodossola
23 min. rijden - 21.1 km
Lokaal vervoer
Station Premosello-Chiovenda - 11 min. rijden
Lugano (LUG-Agno) - 121 min. rijden
Restaurants
La Meta dei Sapori - Beura
22 min. rijden
Birrificio Casa del Popolo
17 min. rijden
Enoteca Del Castello
11 min. rijden
La Miniera
15 min. rijden
Gout de Bouchon
17 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Beatrice?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Casa Beatrice inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Beatrice uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Beatrice?
Dit appartement in Premosello-Chiovenda ligt op 0,3 km van Parco Nazionale Val Grande en op 4,2 km van Kasteel van Vogogna. Ook Centro Culturale "Mario Massari" en Ornavasso-grotten liggen op 15 km afstand. Station Premosello-Chiovenda ligt op 21 minuten wandelen.
Beoordelingen over Casa Beatrice
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,0
Netheid
Beoordelingen
8/10 – Goed
Stefan
Reisde met familie
24 sep 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Schöne Wohnung in einem Bergdorf
Sehr nette Leute, es wurde alles genau erklärt. Sauber Wohnung und sehr schönes Dorf in den Bergen. Zufahrtsstraße etwas schmal. Einziger negativer Punkt, es hat kein WLAN in der Wohnung.