Les Temps Perdus ligt in Préhy. Tour de l'Horloge d'Auxerre en Abdij van Saint-Germain zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Domaine Jean-Marc Brocard en William Fevre Grands Vins De Chablis. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stade de l'Abbe-Deschamps. Bekijk onze reisgids voor Préhy
3 rue de Chantemerle, Prehy, Bourgogne-Franche-Comté, 89800
In de buurt
Domaine Clotilde Davenne
1 min. wandelen - 0.1 km
Domaine Jean-Marc Brocard
14 min. wandelen - 1.2 km
William Fevre Grands Vins De Chablis
9 min. rijden - 8.8 km
Chablis Vititours
10 min. rijden - 9.2 km
Auxerre-kathedraal
23 min. rijden - 21.1 km
Lokaal vervoer
Station Cravant-Bazarnes - 18 min. rijden
Restaurants
McDonald's
19 min. rijden
Au Fil du Zinc
8 min. rijden
Kimm & Ridge Restaurant
8 min. rijden
marguerite de chablis
8 min. rijden
Le Syracuse
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Les Temps Perdus
Pension vlak bij Domaine Jean-Marc Brocard
Les Temps Perdus bevindt zich dicht bij William Fevre Grands Vins De Chablis en Chablis Vititours en biedt een koffiebar/café en een speeltuin. Ga het net op via gratis kabelinternet.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Ontbijt (toeslag), rookvrije accommodatie en meertalig personeel
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Speeltuin
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Meertalig personeel
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt informatie over het sleutelkastje.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 40.0 per huisdier, per verblijf
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.70 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 40.0 per huisdier, per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen
Registratienummer van de accommodatie 51246916400010
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoeveel kost een verblijf bij Les Temps Perdus?
Vandaag, 31 aug. 2026, kost een verblijf bij Les Temps Perdus van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2026 min. € 121, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Les Temps Perdus inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Les Temps Perdus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Les Temps Perdus?
Dit pension in Préhy ligt op 0,8 km van Domaine Jean-Marc Brocard en op 10 km afstand van William Fevre Grands Vins De Chablis en Chablis Vititours. Ook Auxerrexpo en Tour de l'Horloge d'Auxerre liggen op 25 km afstand.