Fotogalerie voor SKI IN/OUT: Large 400m renovated chalet on the slopes





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele chalet
6 slaapkamers 5 badkamers Max. aantal: 14 400 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 30 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Chalet Frachette Luxury Pleasure 14 Sleeps on the Slopes
Over deze buurt
deze chalet ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Praz-sur-Arly. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Le Musée de la Taillanderie Busillet en Église Notre-Dame de Toute Grâce. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals IJsbaan van Megève en Palais des Sports een bezoekje brengen. Reis je met kinderen? Overweeg dan Le Signal Centre Aquasportif des Saisies en Les Thermes de Saint-Gervais. Bekijk de lokale fauna tijdens activiteiten zoals een wildexcursie en het vogelspotten.

Praz-Sur-Arly, Auvergne-Rhône-Alpes
In de buurt
- Centraal Plein van Megève - 13 min. rijden - 5.9 km
- Télécabine du Petit Rochebrune - 13 min. rijden - 6.3 km
- Palais des Sports - 13 min. rijden - 6.6 km
- Jaillet-kabelbaan - 13 min. rijden - 6.6 km
- Mont d'Arbois-gondel - 15 min. rijden - 7.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Le Super Megève - 22 min. rijden
- Restaurant du Téléphérique de Rochebrune - 11 min. rijden
- Auberge de Bonjournal - 28 min. rijden
- La Ferme de Victorine - 13 min. rijden
- Le Saint-Nicolas - 10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over SKI IN/OUT: Large 400m renovated chalet on the slopes
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
11 mrt 2023
Positief: Netheid
7 nachten verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
HASLE M.
21 feb 2023
Positief: Netheid
chouette séjour
HASLE M.
7 nachten verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
pierre b., orléans
4 jan 2023
Positief: Netheid
Superbe séjour
pierre b.
4 nachten verbleven in december 2022
10/10 – Uitstekend
Paul M.
30 dec 2022
Positief: Netheid
Great functional chalet
Paul M.
9 nachten verbleven in december 2022
10/10 – Uitstekend
caroline t.
7 aug 2022
Positief: Netheid
Magnifique séjour
caroline t.
7 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Nicolas H.
31 jan 2022
Positief: Netheid
Short ski parfait.
Nicolas H.
4 nachten verbleven in januari 2022
8/10 – Goed
Marc T.
4 jan 2022
Positief: Netheid
top
Marc T.
7 nachten verbleven in december 2021
10/10 – Uitstekend
Xavier B.
25 jul 2021
Positief: Netheid
Parfait séjour
Xavier B.
7 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Vincent C.
5 feb 2021
Positief: Netheid
Superbe
Vincent C.
10/10 – Uitstekend
Camille B.
3 jan 2021
Positief: Netheid
Séjour parfait
Camille B.
3 nachten verbleven in december 2020
10/10 – Uitstekend
Emmanuel M.
5 mrt 2018
Excellente semaine, accompagnée de belle poudreuse !
Emmanuel M.
7 nachten verbleven in februari 2018