10/10 – Uitstekend
Marcelo









In dit huisje in Praia Grande is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Ook heeft elke kamer een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Er is een turndownservice.










De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van BRL 175 per nacht en een toeslag van BRL 175 per huisdier, per dag. Er wordt tevens een toeslag van BRL 175.00 aangerekend. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Vandaag, 4 jan. 2026, kost een verblijf bij Morada Paraíso dos canyons van één nacht voor twee volwassenen op 19 jan. 2026 min. € 92,80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit huisje in Praia Grande ligt op 10 km afstand van Encosta dos Canyons, Ecoparque dos Canyons en Nationaal Park Serra Geral. Ook Aparados da Serra Nationaal Park en Rio do Boi Trail liggen op 15 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
