6 Continents Apartments by Adrez Living bevindt zich in Stadscentrum van Praag, een wijk in Praag, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Bezoek enkele opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt, zoals Nationale Bibliotheek Clementinum - Praag en Oude Stadsplein. Ook Kerk van St. Giles en Stadhuis van Praag zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Praag
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een conciërgeservice, maar ook een snelle uitcheckservice en hulp bij uitstappen/tickets. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een geldautomaat/bankservice en meertalig personeel zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk appartement beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl een eetruimte en een zitruimte voor nog meer comfort zorgen.
6 Continents Apartments by Adrez Living heeft 6 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben bureaus. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een diep bad, een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 30 per dag); reserveren verplicht
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderstoel
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: EUR 20 per nacht
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Geldautomaat
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
In een historische wijk
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
4 etages
6 units
Art-decoarchitectuur
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 27 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 30 per dag (op 50 meter afstand)
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Voor boekingen waarbij de betaling in de accommodatie en niet tijdens het boeken wordt gedaan, vereist de accommodatie dat het volledige bedrag wordt voldaan bij het inchecken.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Royal Route Mansions
Royal Route Mansions Apartment
Royal Route Mansions Apartment Prague
Royal Route Mansions Prague
Six Continents Apartment Prague
Six Continents Apartment
Six Continents Prague
Six Continents
6 Continents Apartments by Adrez
6 Continents Apartments by Adrez Living
6 Continents Apartments by Prague Residences
6 Continents Apartments by Adrez Living Prague
6 Continents Apartments by Adrez Living Apartment
6 Continents Apartments by Adrez Living Apartment Prague
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 6 Continents Apartments by Adrez Living?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij 6 Continents Apartments by Adrez Living?
Vandaag, 4 mei 2026, kost een verblijf bij 6 Continents Apartments by Adrez Living van één nacht voor twee volwassenen op 5 mei 2026 min. € 59, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij 6 Continents Apartments by Adrez Living inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij 6 Continents Apartments by Adrez Living uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt 6 Continents Apartments by Adrez Living een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 27 per voertuig.
Waar staat 6 Continents Apartments by Adrez Living?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Praag ligt in de historische wijk, vlak bij Kerk van St. Giles, Stadhuis van Praag en Nationale Bibliotheek Clementinum - Praag. Ook Oude Stadsplein en Karelsbrug liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Staroměstská en Tramhalte Karlovy Lázně liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over 6 Continents Apartments by Adrez Living
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 117 van 207 beoordelingen
10 - Uitstekend
117
Gastenscore: 8 - Goed. 69 van 207 beoordelingen
8 - Goed
69
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 207 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 207 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 207 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Naomi
21 nov 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Naomi
8/10 – Goed
wim, Belgie
1 nov 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima appartement op perfecte lokatie
Perfecte ligging. Het appartement was op de 3de verdieping en daar het een groot herenhuis is met hoge plafonds moet je nogal wat trappen trotseren maar dat is zowat het enige minpuntje. Ideaal voor 4 tem 6 personen. Zou ook perfect zijn voor 2 koppels want twee mooie grote aparte kamers en 2 badkamers. Goede uitrusting met oog voor detail : badkamerproducten, haardroger, vaatwastabletjes, koffiefilters, etc. Goede check-in. We kregen ook tips van bezienswaardigheden, winkels, restaurants, enz in de buurt. Nagenoeg alles perfect te voet te bereiken. Karelsbrug op enkele minuten te voet. We namen bus 119 van de luchthaven tot metro A. Dan 3 stops en 5 min te voet naar appartment. Heel vlot en spotgoedkoop (voor minder dan 5 euro met 2 volw en 3 kinderen). We verbleven 3 nachten en hadden een prima verblijf voor onze eerste trip naar Praag. Het smaakte naar meer :-)
wim
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
12 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer centraal gelegen, uiterst comfortabel.
Geen lift en mede door de centrale ligging 's nachts wat geluid buiten. Niet echt storend, maar je moet er wel op bedacht zijn. Alles er op en eraan. Wij waren met drie kinderen en ruimte plenty. Aanrader voor kort bezoek aan Praag.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
JORGE
5 nov 2025
JORGE
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Roger Rolf
Reisde met familie en kleine kinderen
18 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gute Unterkunft und sehr Zentral gelegen
Roger Rolf
5 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Massimo
Reisde met een groep, Reisde met huisdieren
10 sep 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
stanza pulita, la consiglieri volentieri anche ad altri, facile da raggiungere e anche centrale nella posizione.
Massimo
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Heather
Reisde met een groep
24 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The flat had a lot of character and we loved the location! The only thing that would make this great would be if they provided coffee.Thank you for the stay, we had a great time.
Heather
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Anders
Reisde met een groep
6 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Anders
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Martí
Reisde met familie
15 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Martí
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Sarah Elizabeth
10 apr 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sarah Elizabeth
4 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
HCHIOHJUNE
21 sep 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
HCHIOHJUNE
3 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
31 aug 2024
Positief: Netheid
Excelente ubicación, calor excesivo
Excelente ubicación de los apartamentos a un paso de la plaza vieja.
Lo malo que nuestro apartamento daba a patio interior y con los días de calor ha sido un horno, no se podía ventilar al no entrar aire y de abrir las ventanas podían entrar las palomas al no tener mosquitera.
Pese a disponer de ventiladores las noches han sido muy calurosas.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Douglas
21 jul 2024
Douglas
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Mario
Reisde met familie
15 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property location and the Asia room was fantastic. Only negative is stairs are quite extensive
Mario
3 nachten verbleven in juli 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
1 jul 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
Prague
The air was still, no movement, no AC. The fans did not work. The windows needed to remain open all day and night. It was very loud outside. People were drunk in the street till the early hours of the morning. The sinks were clogged both in the kitchen and the bathroom. Bugs were on the ceiling at night attracted to the light in the apartment. The soap dispensers didn’t work. Overall stay was not good at all. So much so that the other family we vacationed with left as it wasn’t handicap accessible.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Luigi
Reisde met een groep
27 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Appartamento ampio pulito e con due bagni in centro città
Luigi
2 nachten verbleven in mei 2024
6/10 – Redelijk
Christian
Reisde met familie
1 mei 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
die Unterkunft Appartment Europa hat keine 4 Sterne verdient. 1Stock , Fenster ausschließlich in einen 3x3m großen Innenhof, mit Lüftungsrohren des darunter liegenden cafes, sehr laut , da Wohnungstüre nicht richtig schließt und Haustüre mit lautem knall jedes mal ins schloss fällt
Christian
3 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Paul
Reisde met familie
6 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was in a great location, a couple of minutes walk from the Old Square, still in the tourist area but on a quieter street. Secure apartment with unique passcode for entry to building and apartment. Clean and spacious apartment, we were a party of 3 so had the sofa bed in use, but there was another large sofa for us to use day to day. Fully equipped kitchen, although we only used it for making drinks as so many individual food locations handy to eat and drink close by.
Paul
3 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Peter Høirup
Reisde met familie
29 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Peter Høirup
4 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
MARIA
Reisde met familie
5 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
MARIA
2 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Cory
Reisde met familie
15 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Cory
2 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
nancy
Reisde met partner
18 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
6 Continents Apartments are located in Old Town. Our apartment was clean and comfortable. The check in process is done via email/online and for us worked flawlessly. They can also arrange shuttle service to/from the train station or airport. When our train from Krakow was inexplicably delayed for nearly 2 hours at the Poland/Czech Republic border, I was able to email that info to the folks at 6 Continents and they in turn notified the driver. I would definitely stay at this place again!
nancy
3 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Sabine
18 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sabine
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Rayomand, Charlotte
Reisde met een groep
24 mei 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very central. Nice apt. Clean, spacious, well equipped. Just beware if you have heavy luggage you have to lug it up and down the stairs. Not a big deal if you’re fit. But no elevators so take that into account. But then most facilities like this don’t have elevators anyways. I would definitely stay here again in a heartbeat.