Rezidence Vysehrad

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Rezidence Vysehrad

  • Hotel met een chique stijl niet ver van Oude Stadsplein
  • Overweeg een verblijf bij Rezidence Vysehrad en geniet van een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Geniet van een sauna om tot rust te komen en verwen jezelf met een diepe bindweefselmassage of reflexologie. Het plaatselijke restaurant met Mediterrane gerechten, Fine Cafe, serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een bar en een fitnesscentrum, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
    • Snelle uitcheckservice, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
    • Een 24-uurs receptie, een vergaderruimte en conciërgeservice
    • Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de uitstekende staat van de accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Rezidence Vysehrad bieden volop comfort met luxe beddengoed en airconditioning, naast voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met diepe ligbaden en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met satellietzenders
    • Balkons of terrassen, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 11 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.06 per persoon, per nacht, voor maximaal 60 nachten.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 18 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 26 per voertuig (retour)
  • Betaald parkeren: EUR 10.00 per nacht
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rezidence Vysehrad?

Ja, bij Rezidence Vysehrad zijn honden en katten met een gewicht van maximum 11 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 10.00 per nacht.

Hoe laat kan ik bij Rezidence Vysehrad inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Rezidence Vysehrad uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt Rezidence Vysehrad een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 26 per voertuig.

Waar staat Rezidence Vysehrad?

Dit hotel ligt in Praag 4, op 0,4 km van Conferentiecentrum en op 5 km afstand van Wenceslasplein en Oude Stadsplein. Ook Astronomisch Uurwerk van Praag en Kasteel van Praag liggen op 5 km afstand. Metrostation Vyšehrad ligt op 5 minuten wandelen en naar Ostrčilovo náměstí Stop is het 6 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,4

Uitzonderlijk

9,4

Netheid

8,8

Locatie

9,4

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 82 van 122 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 35 van 122 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 122 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 122 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 122 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Darren Paul

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Welcoming and comfortable.
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Aimee

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent customer service - staff were very helpful and considerate and ensured I arrived safely. The property was clean and perfect location for the conference centre!
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Matti

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The desk closes at 7pm
5 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
De fitness apperatuur is slecht onderhouden en werkt niet meer allemaal naar behoren. De kamer en de rest vannhet complex zijn schoon en netjes. Ook de bedden zijn goed lekkere matrassen en goede kussens . Parkeer garage onder het hotel is ook dik in orde en beschikbaar voor een klein bedrag .
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kathrine

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Fantastisk ophold

Super service fra et meget hjælpsomt og sødt personale.
5 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kieran

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall a nice hotel with a good setup and friendly staff
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Miroslav

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dobrá poloha, blízko metro a Kongresové centrum. Nevyhovující restaurace - původní restaurace zrušena, k dispozici pouze jakési bistro. Slabé jsou i snídaně, pouze servisované, žádný bufet.
2 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Petra

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr günstige Lage, direkt am Vysehrad, 2 Minuten zur Fuß zur Metro und Straßenbahn Station. In 8 Minuten ist man direkt in der Stadtmitte mit Metro. Sehr gute Sauna und Fitnessstudio (klein aber modern). Die Qualität des Essens war wunderbar, die Tai Massage ist direkt daneben und ist sehr professionell gemacht. Hotel Personal ist sehr freundlich und hilfsbereit! Eine wunderbare Unterkunft!
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Utenfor men nære

Kun 1 metrostopp unna det støyende sentrum ligger fredelige Vysherad med sitt slott rett ved hotellet. Anbefales
7 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service
Facility is a bit old. But very friendly and helpful staffs. Perfect location for early morning flights
3 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Marcus

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

I'll be back

My second stay at this property and will definitely book again. Quiet location and fantastic rooms.
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was extremely friendly!! Everything was clean as well! Place was spacious and comfy. Front desk personnel was amazing! Learning for me...no air conditioning during certain times of year and there wasn’t screens on the windows so lady bugs were hanging around and even in my luggage! Lol. Also, the shower head was only a detachable handheld one on a very low holder which made showering difficult. They could use an upgrade on towels...they felt pretty used and thin. And no washcloths, only hand towels and towels. These aren’t necessarily complaints but more observations. Lastly there was a clear disconnect between the restaurant and front desk for what was included in my stay. I had two breakfasts and the restaurant was challenging each day over how many were available. It was always resolved but felt like a battle each morning.
3 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Schöner Aufenthalt

Sehr schönes kleines Hotel in sehr guter Lage und schönem Zimmer mit riesigen Balkon. Saunabereich Top da man seine Ruhe hatte und in der Zeit wo man reserviert hatte auch niemand anderes den Raum betreten konnte. Sozusagen hatte man eine Privatsauna zur Verfügung. Personal sehr freundlich. Einzig das Frühstücksbuffet fanden wir persönlich nicht so toll da die Auswahl sehr mager war. Aber das was zur Verfügung stand war sehr lecker.
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location pavel at front desk was awesome. Nice place
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Demasiado lejos de la Ciudad Vieja. Imposible acceder si no es en transporte público
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, voorzieningen
Negatief: Personeel en service
The staff in the reception were so nice but there was women in fine cafe was so unfriendly and un helpful
6 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

CY

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
깨끗하고 조용하고 주차를 안전하게 할 수 있응. 간단한 식사를할 수 있는 주방시설이 되어 있어 좋음.직원들도 친절함. 옆에 비세흐라드 성이 있어 아침에 산보하기 좋음.
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jesper

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Skønt hotel i roligt område men tæt på byen!

Utrolig dejligt sted - tæt på metroen - tager 5 minutter, 2 stop fra midtby! Og så helt tæt på et skønt område med det gamle borgområde, stille og højt oppe i byen! Lækre restauranter i gå afstand. Skøn morgenmad. Store værelser.
3 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was new, well equipped apartment, very kind personnel and very close to Prague Convention Centre.
2 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Zdenka

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Úžasný pobyt

Moc se nám líbilo, apartmán příjemný a pohodlný, krásné posezení na terase, moc milý personál.
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Miroslav

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pěkný hotel v blízkosti kongresové haly a metra Vyšehrad.
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
コンベンションセンターに近くて便利でした。周囲は静かな住宅街です。 部屋は広くてきれいで快適でした。キッチンも機能的で便利でした。
4 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

TUNG WAN

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
very clean room, good for relax
3 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Brendan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Lovely place to stay

We had a great stay at Rezidence Vyserhad. The hotel is apartment style so you have your own small kitchenette area. Rooms are very clean and comfortable although are starting to look a bit dated with the yellowing oak panelling and furniture. Some rooms have great views out over Prague. The staff were excellent and friendly and assisted us with all our needs in a professional manner. 10/10 for the service. There is also a small restaurant with a limited menu linked to the hotel if you wish to eat in. Metro stop Vyserhad is short 300m walk up a hill and you pass the Prague Congress Centre en route. From this metro station it’s 2 stops to get into Prague Old Town and all the sights. Great location if you are attending an event at the PCC. Only downside is that there are no cafes or supermarkets within a short walking distance so we had to do our grocery shopping in town and bring home on the metro. Overall a lovely stay.
6 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Super poloha přímo vedle Vyyšehradu. Ubytování hezké, jen čistota v koupelně mohla být lepší - vana nebyla umytá...Jinak je hotel moderní a hezký. Za tu cenu by mohla bát snídaně v ceně, doplácet 350 Kč/os je neadekvátní.
1 nacht verbleven in februari 2019