G´Old Art Apartments ligt in Praag in het stadscentrum. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Kasteel van Praag en Astronomisch Uurwerk van Praag. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij O2 Arena. AquaPalace en Lucerna Arcade zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Praag
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een conciërgeservice, een snelle incheckservice en hulp bij uitstappen/tickets. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Maak na een lange dag gebruik van je flatscreentelevisie met Netflix. Daarnaast geniet je van voorzieningen zoals gratis wifi en een waterkoker. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
G´Old Art Apartments heeft 18 kamers met een haardroger en verduisterende gordijnen. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft Netflix. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 09.00 uur tot 11.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Netflix
Streamingdiensten
Buiten
Terras
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
18 units
Geluiddichte muren
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 13.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.06 per persoon, per nacht, voor maximaal 60 nachten.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 100 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gold Art Aparthotel Prague
Gold Art Apartment Hotel Prague
Gold Art Apartment Hotel Aparthotel
Gold Art Apartment Hotel Aparthotel Prague
Gold Art Apartments
G´Old Art Apartments Prague
G´Old Art Apartments Aparthotel
G´Old Art Apartments Aparthotel Prague
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij G´Old Art Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij G´Old Art Apartments?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij G´Old Art Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 180, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij G´Old Art Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij G´Old Art Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat G´Old Art Apartments?
Dit aparthotel ligt in Stadscentrum van Praag, op 5 minuten wandelen van Franz Kafka Monument en Oude Stadsplein. Ook Astronomisch Uurwerk van Praag en Wenceslasplein liggen op een kwartiertje wandelen. Právnická fakulta Stop ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Metrostation Staroměstská is het 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over G´Old Art Apartments
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,6
Locatie
8,8
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 55 van 89 beoordelingen
10 - Uitstekend
55
Gastenscore: 8 - Goed. 27 van 89 beoordelingen
8 - Goed
27
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 89 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 89 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 89 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
4/10 – Matig
Yu Shuang
Reisde met familie
29 jun 2024
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Not recommended
There is no front desk available at 3 pm which is at check in time. I ran into two ladies work here however they cannot help me and just ran away from me when I asked where is staff for check in. It is described that there is air conditioning but fans.
Yu Shuang
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Sarah
Reisde met een groep
23 dec 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Amazing stay
It was amazing. Easy access and clear instructions on how to get into the property.
Brilliant communication from the staff
Sarah
2 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Martin K
Reisde met familie
21 okt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Martin K
5 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Marcin
9 okt 2023
Marcin
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Khushboo
Reisde met een groep
1 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Khushboo
3 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Simona
Reisde met familie
9 jun 2023
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Posizione top, da migliorare le pulizie
Soggiorno in famiglia , struttura buona , posizione eccellente , pulizia lasciava un po’ a desiderare , inoltre da rivedere la qualità delle lenzuola e degli asciugamani ( lenzuola piene di palloni da usura, asciugamani rattoppati).
Nel complesso comunque un’ottima soluzione per visitare la città , la posizione è invidiabile . Ci tornerei sicuramente .
Simona
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Valerie
Reisde met familie
6 jun 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
All good
The apartment was beautiful and conveniently located. Check in and check out were easy. Only disappointment was that the apartment did not have a terrace as described in the listing.
Valerie
1 nacht verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Albert
18 apr 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Albert
4 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Donald
Reisde met familie
9 jan 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location and patio make this an amazing place to stay. Easy walk to Wenceslas Square, Castle, Old Town Square. Clear check-in directions from host prior to arrival. Has the necessities for cooking, and we were able to easily add a cot for more sleeping space. Night club on ground floor which we could hear when going to bed 11-12 PM, but we slept fine anyway.
Donald
4/10 – Matig
Irene
20 nov 2022
Irene
2 nachten verbleven in november 2022
10/10 – Uitstekend
Corey
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
13 nov 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was beautiful and in a great location. Everything was in walking distance. The only downside was the bed was hard as a rock and it was located above a bar. Which is great for a fun time, not so great for a young family.
Corey
1 nacht verbleven in november 2022
10/10 – Uitstekend
Philip
1 nov 2022
Philip
3 nachten verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Rafael
Reisde met familie
30 aug 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Rafael
2 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Tanja
17 mrt 2022
Tanja
10 nachten verbleven in maart 2022
10/10 – Uitstekend
Erik
Reisde met een groep
22 nov 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Erik
2 nachten verbleven in november 2021
8/10 – Goed
Miriam Barchilon
Reisde met familie
13 sep 2021
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy centrico y tranquilo
Miriam Barchilon
6 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Mette
Reisde met familie
30 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Super centralt
Super centralt. Nem indcheckning. Fin lejlighed. Meget støj fra gaden om natten.
Mette
2 nachten verbleven in juli 2021
8/10 – Goed
Arminko, Graz, Austria
Reisde met een groep, Reisde met familie
19 jun 2020
Positief: Netheid
:
very good located.
you can reach everything by foot.
Price was ok.
Apartment looked very nice and new. has a good size.
-:
no parking space available
if you loose the keycard or you leave it in the apartment you have to pay 40€
Wifi did not work.
not enough toilet paper.
my visit was in corona time, so the bars had to close at 23:00. Till that time you heard Music from the bar below.
Arminko
3 nachten verbleven in juni 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
22 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
The property is very well located, its spacious and feels Brand new. They offer washing machine but the dryer doesn´t work.
The Price is a Little high, you can find hotels (breakfast included) 20% less.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2020
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
12 mrt 2020
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Katarina
Reisde met een groep
27 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Katarina
2 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Miss
14 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay (perfect location)
Such a lovely apartment.
Great location (everything is within walking distance)
Very comfortable
Miss
3 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
13 jan 2020
Positief: Netheid, voorzieningen
Molto pulita, personale cordiale, ottima posizione. Unico neo non essendo comprese le pulizie giornaliere, non vi era a disposizione materiale per pulire (scopa, spazzolone..ecc...)
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
8 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super zentrale lage. Saube zimmer
Alles top zum Empfehlen.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Jabir
Reisde met familie
7 jan 2020
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Family trip in Prague for New Year
Excellent location, nice apartment, good kitchen utensils, but no bathroom amenities