Casa Carolina ligt in Pozzallo, op slechts 300 meter van het prachtige strand. Dit appartement op de begane grond is 75 m² groot en biedt plaats aan 4 personen. Er is 1 slaapkamer met tweepersoonsbed, een woonkamer met slaapbank voor 2 personen en 1 badkamer. De privékeuken is volledig uitgerust voor jullie gemak. Voorzieningen zijn onder andere airconditioning, wasmachine, Wi-Fi, smart-tv en op aanvraag een babybedje. Jullie genieten hier van een comfortabel verblijf met alle essentiële voorzieningen om je thuis te voelen.
Casa Carolina biedt twee appartementen in Pozzallo, op slechts 300 meter van het prachtige strand. Op de begane grond is er een appartement ideaal voor 4 personen, met een tweepersoonsslaapkamer, een badkamer en een slaapbank in de woonkamer voor 2 extra gasten. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste keuken, perfect voor al jullie reisbehoeften.
Op de tweede verdieping bevindt zich de zolder, geschikt voor maximaal 3 personen. Er is een tweepersoonsslaapkamer waar een eenpersoonsbed kan worden bijgeplaatst, een badkamer, een volledig uitgeruste keuken en een heerlijk privéterras buiten.
dit appartement ligt in Pozzallo. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Spiaggia Pietre Nere en Strand van Santa Maria di Focallo. Daarnaast kun je ook Museo Civico di Modica en Museo del Cioccolato di Modica bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Pozzallo
Zijn huisdieren welkom bij Casa Carolina with Wi-Fi and Air Conditioning?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Carolina with Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Carolina with Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Carolina with Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit appartement in Pozzallo ligt op 15 minuten wandelen van Torre Cabrera, Vini di Olindo Giuseppe en Spiaggia Pietre Nere. Ook Raganzino en Porto di Pozzallo liggen op 5 km afstand. Station Pozzallo ligt op 12 minuten wandelen.