Gehele woning
Villa Leo
Vakantiehuis met gratis parkeerplaatsen in Portoferraio
Fotogalerie voor Villa Leo





Beoordelingen
5,6 op 10 –
Gehele woning
1 slaapkamer3 badkamersMax. aantal: 10120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Trilocale La Rosa
Trilocale La Rosa
- Keuken
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: EUR 300 per verblijf
- Schoonmaakkosten: EUR 100 per accommodatie, per verblijf
- Toeslag voor beddengoed: EUR 20 per persoon
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per verblijf
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
- Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
- Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Leo Portoferraio
Leo Portoferraio
Villa Villa Leo Portoferraio
Portoferraio Villa Leo Villa
Leo
Villa Leo Portoferraio
Villa Leo House Portoferraio
Private vacation home Villa Leo Portoferraio
Portoferraio Villa Leo Private vacation home
Private vacation home Villa Leo
Villa Leo House Portoferraio
Villa Leo Portoferraio
Private vacation home Villa Leo Portoferraio
Portoferraio Villa Leo Private vacation home
Villa Leo House
Private vacation home Villa Leo
Villa Leo Portoferraio
Villa Leo Private vacation home
Villa Leo Private vacation home Portoferraio
Over deze buurt

Via dell'Arco di San Michele 6, Portoferraio, LI, 57037
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Leo
Beoordelingen
5,6
11 externe beoordelingen








