Pousada Alto da Praia

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Bar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Traditionele kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, 1 tweepersoonsbed

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Traditionele driepersoonskamer, Meerdere bedden

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Traditionele vierpersoonskamer

  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Traditionele kamer, Meerdere bedden

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 3 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Pousada Alto da Praia bevindt zich in Arraial d'Ajuda, een wijk in in Porto Seguro, en ligt in de buitenwijken en vlak bij het strand. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Praia do Muta en Atlantisch Woudreservaat van de Ontdekkingskust. Daarnaast kun je ook Museum van Porto Seguro en L'Occitane Theatre bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Gemeentelijk stadion van Porto Seguro of kies voor een avondje uit bij Uíki Parracho. In deze regio komen natuurliefhebbers gegarandeerd aan hun trekken. Je kunt hier parachutespringen, wandel- en fietsroutes afleggen en tokkelen of een fiets huren. Bekijk onze reisgids voor Porto Seguro
Meer pousada’s in Porto Seguro
Kaart
Rua alto do Mucugê, 100, Porto Seguro, BA, 45816-000

In de buurt

  • Een rotsachtige klif met weinig beplanting aan de voet.
    Rua do Mucugê
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Strand van Mucugê
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Nossa Senhora d'Ajuda-kerk
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Arraial Eco Park Water Park
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Strand van D'Ajuda
    2 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Porto Seguro (BPS) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Morocha Club
    6 min. wandelen
  • Manguti
    9 min. wandelen
  • Bar da Praia - Club Med
    29 min. rijden
  • Restaurante Paulo Pescador
    14 min. wandelen
  • Casarão Adega Restô
    16 min. rijden

Over deze accommodatie

Pousada Alto da Praia

  • Pousada in Arraial d'Ajuda
  • Een gratis continentaal ontbijt, 11 strandbars en een poolbar vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Pousada Alto da Praia . Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een vuurkorf en een tuin.
  • Andere voordelen van deze pousada zijn:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Parasols, rookvrije accommodatie en een natuurreservaat
    • Houtskoolgrills, een bagageopslagruimte en lokale maaltijdbezorging
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Pousada Alto da Praia hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met regendouches
    • Smart-tv's van 32 inch met digitale zenders
    • (kleer)kasten, babybadjes en schoonmaakservice

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 50+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis 24-uurs parkeerplaatsen binnen 2 meter van de accommodatie
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
  • Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
  • 11 strandbars
  • Een bar aan het zwembad

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Babybad
  • Buitenzwembad

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice op verzoek

Buiten

  • Barbecue
  • In een natuurreservaat
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parasols bij het zwembad
  • Strandparasols
  • Strandstoelen
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Tegelvloer in de kamer

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Smart-tv van 32 inch met digitale zenders

Eten en drinken

  • Maaltijdbezorging

Meer

  • Airconditioning
  • Elektrische adapters
  • Kluis
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 4 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Beschikt Pousada Alto da Praia over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Pousada Alto da Praia ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Pousada Alto da Praia inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Pousada Alto da Praia uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Pousada Alto da Praia ?

Deze pousada ligt in Arraial d'Ajuda, op 10 minuten wandelen van Rua do Mucugê, Shopping d'Ajuda en Strand van Mucugê. Ook Beco das Cores en Rua Broadway liggen op een kwartiertje wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.