Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Village Aparthotel by BOA in Centro / Baixa bevindt zich bij een trein-/metrostation. Kathedraal van Porto en Dom Luis I-brug zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Cruiseterminal van de haven van Leixões. Tuinen Crystal Palace en Palacio das Artes zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Porto
Porto (OPO-Dr. Francisco de Sa Carneiro) - 31 min. rijden
Restaurants
Greg’s
4 min. wandelen
17º Restaurante & Bar
2 min. wandelen
O Buraco
4 min. wandelen
Lameiras
2 min. wandelen
Celeste
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Village Aparthotel by BOA
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een 24-uurs fitnesscentrum, maar ook een koffiebar/café en een businesscentrum. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een vergaderruimte, een conciërgeservice en een wasserij zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders, terwijl een koffie/theemaker en een vaatwasser voor nog meer comfort zorgen.
Village Aparthotel by BOA heeft 38 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een espressoapparaat en gratis flessenwater. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Porto is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 40 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een 24-uurs fitnesscentrum.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 28 per dag)
24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Restaurants ter plaatse
Simpli Coffee
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
IJsmachine
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 20 voor kinderen
Een koffiebar/café
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 40 inch met digitale zenders
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Businesscentrum
Vergaderruimte
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Receptie met beperkte tijden
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Direct bij een trein-/metrostation
In een historische wijk
In het stadscentrum
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
38 units
Feestruimte
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 150 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 20 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per voertuig (voor maximum 4 personen)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 28 per dag (op 100 meter afstand)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie 24377
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Village By BOA
Village By Boa Porto
Village Aparthotel by BOA Porto
Village Aparthotel by BOA Aparthotel
Village Aparthotel by BOA Aparthotel Porto
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Village Aparthotel by BOA?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Village Aparthotel by BOA?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Village Aparthotel by BOA van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 141, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Village Aparthotel by BOA inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Village Aparthotel by BOA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Village Aparthotel by BOA een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 60 per voertuig.
Waar staat Village Aparthotel by BOA?
Dit aparthotel ligt in Centro / Baixa, op 15 minuten wandelen van Igreja da Santíssima Trindade en Kathedraal van Porto. Ook Dom Luis I-brug en Plein Ribeira liggen op 2 km afstand. Station Trindade ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Bolhão is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Village Aparthotel by BOA
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Voorzieningen
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 93 van 105 beoordelingen
10 - Uitstekend
93
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 105 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 105 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 105 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 105 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
varun
Reisde met partner
21 mrt 2026
Positief: Netheid
Amazing property, aesthetic and beautiful
varun
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Yue Lam Yvonne
18 mrt 2026
Positief: Netheid
Great hotel! Convenient location, very clean, plenty of supplies, cute gift basket with snacks and wine, responsive staff and very comfortable bed. We really enjoyed our stay here!
Yue Lam Yvonne
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Nozomi
Reisde met familie en kleine kinderen
20 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Receptionist was very kind and helpful!
Nozomi
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Shiovahn
5 nov 2025
Shiovahn
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Omar
3 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Muy amable
Omar
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Omar
3 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Personal muy amable , muy bonita la habitación , iba a quedar un solo noche , al final quedamos 3 noches en el mismo hotel
Omar
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Lisa
Reisde met een groep
20 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Beautiful room and property. We were in last unit closest to trains so it was noisy when windows opened but we got used to it. Great location. Housekeeping was wonderful when we had requests. The breakfast was great, loved the cooked to order choices. Had a great dinner at the restaurant directly across the street. Would stay here again. Had an adorable picnic table outside our door.
Lisa
5 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Damon
Reisde met partner
19 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room very clean, upstairs sleeping area air conditioning was weak or inoperative. Nice amenities like nespresso machine and induction cooktop, full size refrigerator/freezer etc. nice little apartment.
Damon
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met partner
16 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well equipped
Robert
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
14 okt 2025
Elizabeth
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
David
Reisde met een groep
12 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Need to sort stair at bottomv of stairs. It moves
David
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jennifer
Zakenreiziger
12 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
The staff were lovely and the hotel was truly one of the nicest I've stayed in. Very tastefully appointed and decorated, a real sanctuary. Very close to the Trindade station, great location. 10/10.... I'd love to be back one day!
Jennifer
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Jan
Reisde met een groep
29 sep 2025
Positief: Netheid
Clean yes. Noisy at night. Didn’t like he upstairs bathroom with bedroom. No hand rail in sight. Very low lighting in the living room
Jan
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Rodney
28 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rodney
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Amy
Reisde met partner
21 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice property and nice helpful staff
Amy
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Paul
18 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great room size and layout.
Paul
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Estel
16 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Estel
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Annabelle
Reisde met partner
8 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place looks exactly as the pictures show. Very cozy. Clean, nicely decorated. Good water pressure in the shower. Not being from the area, when we first turned into the street, we were a little concerned as to the safety of the area (some graffiti on some buildings, some closed out stores) However, within a few hours of being there we felt comfortable, there were several restaurants on the same street that were bustling. The person who greeted us at the hotel was lovely and showed us the different areas of the hotel. The place is within walking distance to everything. Would recommend.
Annabelle
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Stephanie
Reisde met familie
6 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Stephanie
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
28 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Good, comfortable family accommodation in a great location. Staff welcoming and attentive.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Shirley
Reisde met familie
13 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stunning property. Spotlessly clean and well maintained. Superior Duplex was spacious with everything you could possibly need. Living/kitchen/dining area downstairs with full size fridge/freezer, hob, oven, dishwasher, sink, pots, cutlery and plenty cupboards. Small WC downstairs. Extremely comfortable Kingsize bed upstairs and bathroom with walk in shower. Spacious outdoor deck with two chairs and rooftop views. A relaxing haven after exploring all this beautiful city has to offer.
Separate aircon upstairs and downstairs kept the unit pleasantly cool in 35° heat.
5 minutes walk from Trindade Station. 10/15 minutes walk from Old Town or Ribeira. Plenty restaurants and shops all around but no noise disturbance from within or outside the property.
A perfect choice for our trip!
Shirley
8 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Tarquin, Calgary
Reisde met familie
29 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful 2 bedroom two bathroom suite, recently updated. Beds and bathrooms were fantastic, as well as the kitchen and living room. Perfect for a family of four.