Geheel appartement

Oporto Loft with Mezzanine

Fotogalerie voor Oporto Loft with Mezzanine

Een slaapkamer met een bed, een nachtkastje, een klein plankje en een lijst met een foto aan de muur.
Een kamer met een schuine kap, een raam met uitzicht, een bank, een klein tafeltje en twee kussens.
Een smalle gang met houten vloeren, witte muren en een bed met een grijze matras.
Een kleine keuken met een magnetron, waterkoker en spoelbak, een eethoek met een tafel en stoelen, en een schuine kap.
Een meerlaags gebouw met een balkon, dubbele deuren en een klein raam.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Oporto Loft with Mezzanine

  • Een compact en karaktervol appartement op de tweede (en bovenste) verdieping van een typisch Portugees gebouw, perfect voor korte verblijven voor twee personen, met vrienden of soloreizigers. De locatie? Ongeëvenaard: op slechts een paar minuten lopen van het historische centrum, met metrostation Faria Guimarães direct naast de deur – ideaal voor gemakkelijke stadsverkenning.

    De Ruimte

    - Woonkamer
    Licht en gezellig, met een bank, fauteuils en een eettafel. De perfecte ruimte om te ontspannen of uw volgende avontuur te plannen.

    - Compacte kitchenette
    Functioneel en goed uitgerust: minikoelkast, keramische kookplaat, oven, magnetron, broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat (koffie niet inbegrepen). Alles wat u nodig heeft voor lichte maaltijden of ontbijt.

    - Slaapgedeeltes:
    Comfortabel tweepersoonsbed in een rustige omgeving;
    Een charmante vide met een tweepersoonsbed, ideaal voor nog twee gasten of voor wie graag op verhoogde plekken slaapt (let op de lage plafonds!)

    - Badkamer
    Klein maar praktisch, met een douchebak, wastafel en toilet. De essentie voor een comfortabel verblijf.

    Waarom hier verblijven?

    ✔️ Centrale ligging, op slechts enkele minuten van het historische centrum en naast de metro
    ✔️ Airconditioning inbegrepen
    ✔️ Perfect voor koppels, vrienden of soloreizigers
    ✔️ Een eenvoudige ruimte met geweldige sfeer — geen luxe, maar alles wat ertoe doet
    ✔️ Een uitstekende uitvalsbasis om Porto te voet te verkennen

    Nuttige informatie (voor een verblijf zonder verrassingen):

    - 2e verdieping, geen lift

    - Open ruimte, inclusief de vide (geen deuren die ruimtes scheiden)

    - Ruimtes met zeer lage plafonds (volgens de architectuur van het dak), waar staan niet mogelijk is

    - Oud gebouw: er kan wat geluid zijn van binnenuit en van de straat

    - Lopende bouw in een nabijgelegen gebouw kan overdag geluidsoverlast veroorzaken (geen einddatum beschikbaar)

    - Geen wasmachine, maar er is een self-service wasserette op slechts 1 minuut afstand

    - De ruimte is eenvoudig en functioneel, perfect voor wie op zoek is naar locatie en praktische bruikbaarheid

    • 1 Slaapkamer met tweepersoonsbed;
    • 1 Vide met tweepersoonsbed;
    • Woon-/eetkamer;
    • Uitgeruste kitchenette;
    • Badkamer;
    • Gratis Wi-Fi.

    Voor uw comfort en flexibiliteit zal ons Hospitality Team zorgen voor een self-check-in bij de accommodatie. Een code wordt verstrekt om de sleutelkluis te openen en de sleutels te verzamelen. Om vertragingen te voorkomen, verzoeken wij u ons uw vluchtnummer en de geschatte aankomsttijd bij het appartement ten minste 48 uur van tevoren door te geven. De informatie die wij vragen is erg belangrijk voor ons om ons team te coördineren en u de beste ontvangstervaring te bieden. Zonder die informatie kunnen wij geen tijdige check-in garanderen, dus uw medewerking is erg belangrijk.

    Wij helpen u graag tijdens uw verblijf, dus als u vragen heeft of op zoek bent naar lokale aanbevelingen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Wij zijn er om u te helpen!

    In de buurt van het appartement vindt u de meeste internationale winkels, maar als u de kleine steegjes aan weerszijden van de straat wilt verkennen, vindt u er vele traditionele winkels. U kunt zelfs proberen de watertandende patisserieën te weerstaan.
    U vindt er ook Mercado do Bolhão, een typische markt die absoluut niet te missen is! En natuurlijk de bloemenmarkt (april tot oktober) op Praça da Liberdade.

    Als u met het vliegtuig aankomt vanaf Aeroporto de Lisboa, zijn er enkele opties om bij het appartement te komen.

    → Metro
    Het goedkoopste is de metro met een reistijd van 25 tot 30 minuten. Het dichtstbijzijnde metrostation (Farias Guimarães) ligt op 95 meter lopen van het appartement.

    → Auto
    Als u een huurauto heeft, let er dan op dat er geen gratis parkeergelegenheid is in de omgeving.
    Taxi of Uber zijn ook mogelijkheden om bij het appartement te komen, maar voor een snellere en gemakkelijkere aankomst kunt u onze Airport Transfer Service boeken (tegen een meerprijs).

    → De accommodatie is Self-Catered. Bij aankomst worden er gratis basisartikelen verstrekt, waaronder toiletartikelen voor de eerste dag, toiletpapier, etc. Deze artikelen worden alleen als welkomstgeschenk aangeboden - vervangingen of bijvullingen worden niet verstrekt.
    → Bed- en badlinnen worden verstrekt op basis van het aantal gasten dat in de reservering is bevestigd. Voor verblijven langer dan 7 nachten wordt er bij het inchecken gratis extra bed- en badlinnen verstrekt.
    → De schoonmaakkosten die bij uw reservering zijn inbegrepen, dekken alleen de eindschoonmaak. Extra schoonmaak of vers linnengoed kan tijdens uw verblijf worden aangevraagd en is onderhevig aan extra kosten - deze verzoeken moeten minstens 24 uur van tevoren worden gedaan.
    → De inchecktijd begint om 15:00 uur. Er wordt slechts één sleutelset verstrekt.
    → Volgens de Portugese wet zijn wij verplicht om de paspoortgegevens van onze gasten te verzamelen.
    → De uitcheck moet vóór 11:00 uur gebeuren. Voordat u vertrekt, dient u de sleutels in de sleutelkluis te leggen.
    → Tijdens het verblijf is de gast verantwoordelijk voor het veilig bewaren en correct gebruiken van de sleutels van de accommodatie. Gelieve deze niet in het slot of de brievenbus te laten zitten. In het geval dat een gespecialiseerde technicus nodig is voor het openen van de deur of in geval van schade aan de sleutel en/of het slot, zijn de kosten voor deze service voor rekening van de gast. In geval van verlies van de sleutel wordt een boete in rekening gebracht.
    → Kinderbed en kinderstoel zijn beschikbaar op aanvraag en tegen een meerprijs.
    → Voor verblijven van 28 dagen of langer worden maandelijkse verbruikskosten boven €150 apart in rekening gebracht. Door de reservering te maken, gaat de gast akkoord met deze voorwaarden.

    Neem contact met ons op voor meer informatie.

    - Vertaling van deze advertentie naar het Nederlands, Vlaams is automatisch gedaan. U kunt de originele inhoud in het Engels bekijken.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Centro / Baixa, een wijk in Porto. Historisch centrum van Porto en Kathedraal van Porto zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Bolhão-markt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Tuinen Crystal Palace of Rosa Mota Paviljoen. Bekijk onze reisgids voor Porto
Meer appartementen in Porto
Kaart
Porto, Portugal

In de buurt

  • Een dichtbebouwd stadsgezicht op een heuvel, met historische gebouwen en een opvallende kerk.
    Historisch centrum van Porto
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een historisch gebouw met een klokkentoren, omringd door bomen en een plein met mensen.
    Stadhuis van Porto
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een bruisend stadsplein met historische gebouwen, een standbeeld en dubbeldekkerbussen.
    Praça dos Aliados
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een overdekte markt met meerdere verdiepingen en een centrale doorgang.
    Bolhão-markt
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een sfeervol bibliotheekinterieur met ingewikkeld houtwerk en een centrale trap.
    Livraria Lello
    18 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Faria Guimarães Station - 2 min. wandelen
  • Station Contumil - 5 min. rijden
  • Porto (OPO-Dr. Francisco de Sa Carneiro) - 26 min. rijden

Restaurants

  • Encontro Café
    2 min. wandelen
  • Eddie’s Klub - Bar & Whisky Boutique
    5 min. wandelen
  • Casa Lamelas
    7 min. wandelen
  • BUuh
    7 min. wandelen
  • Casa Paraíso
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Oporto Loft with Mezzanine?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Oporto Loft with Mezzanine inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Oporto Loft with Mezzanine uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Oporto Loft with Mezzanine?

Dit appartement ligt in Centro / Baixa, op 15 minuten wandelen van Historisch centrum van Porto en Bolhão-markt. Plein Ribeira ligt op 2,3 km. Faria Guimarães Station ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Marquês Station is het 8 minuten wandelen.