Geheel appartement

Live as a Local - 1 Bedroom Ap for 3 - Vitoria 419

Fotogalerie voor Live as a Local - 1 Bedroom Ap for 3 - Vitoria 419

Een hotelkamer met twee bedden, nachtlampjes, een klein tafeltje en een spiegel.
Een badkamer met witte tegels, een toilet, een wastafel en een houten kruk met handdoeken.
Een moderne keuken met een eethoek, een bank en een televisie.
Een woonkamer met een bank, een fauteuil, een tv op een dressoir, een vloerlamp en een deur naar een buitenruimte.
Een straat met kinderafsluiting, bestaande uit keien, met historische gebouwen en een zichtbare ingang.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 86
inclusief belastingen en toeslagen
12 nov - 13 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Live as a Local - 1 Bedroom Ap for 3 - Vitoria 419

  • Dit gezellige 1-slaapkamer appartement ligt in het hart van Porto, op slechts een paar minuten lopen van enkele van de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad. Met een oppervlakte van 43 m² is het appartement perfect voor koppels of kleine gezinnen die op zoek zijn naar een comfortabel en praktisch verblijf.

    Het appartement is uitgerust met alle nodige voorzieningen voor een aangenaam verblijf. De zelfstandige keuken is volledig uitgerust met een koelkast, vriezer, koffiezetapparaat, oven, magnetron en alle benodigde keukengerei. De gezellige woonkamer heeft een tv met kanalen in het Spaans, Engels, Frans en Portugees.

    De slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een slaapbank, waardoor het appartement plaats biedt aan maximaal 3 personen, en de badkamer met douche completeert de voorzieningen van het appartement.

    Hoewel er geen parkeerplaats op locatie is, zijn er parkeermogelijkheden in de buurt van het gebouw. Het appartement is ideaal voor degenen die op zoek zijn naar een comfortabele basis om de mooie stad Porto te verkennen.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Centro / Baixa, een wijk in Porto. Historisch centrum van Porto en Kathedraal van Porto zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Bolhão-markt. Palacio das Artes en Tuinen Crystal Palace zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Porto
Meer appartementen in Porto
Kaart
Oporto

In de buurt

  • Een dichtbebouwd stadsgezicht op een heuvel, met historische gebouwen en een opvallende kerk.
    Historisch centrum van Porto
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een historische stad met een opvallende klokkentoren, kleurrijke gebouwen en een heldere blauwe lucht.
    Torre dos Clérigos
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een historisch kerkgebouw met een hoge klokkentoren en een wentelende zuil.
    Kathedraal van Porto
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een sfeervol bibliotheekinterieur met ingewikkeld houtwerk en een centrale trap.
    Livraria Lello
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een levendige straat met kleurrijke gebouwen en terrassen met parasols.
    Plein Ribeira
    7 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Clérigos - 5 min. wandelen
  • Station São Bento - 9 min. wandelen
  • Porto (OPO-Dr. Francisco de Sa Carneiro) - 33 min. rijden

Restaurants

  • Cask Beer
    5 min. wandelen
  • Bufete El-reys
    1 min. wandelen
  • Musa das Virtudes
    2 min. wandelen
  • The Door
    2 min. wandelen
  • Taberna Sto. António
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Live as a Local - 1 Bedroom Ap for 3 - Vitoria 419?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Live as a Local - 1 Bedroom Ap for 3 - Vitoria 419?

Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Live as a Local - 1 Bedroom Ap for 3 - Vitoria 419 van één nacht voor twee volwassenen op 12 nov. 2026 min. € 86, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Live as a Local - 1 Bedroom Ap for 3 - Vitoria 419 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Live as a Local - 1 Bedroom Ap for 3 - Vitoria 419 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Live as a Local - 1 Bedroom Ap for 3 - Vitoria 419?

Dit appartement ligt in Centro / Baixa, vlak bij Parque das Virtudes en Historisch centrum van Porto. Ook Plein Ribeira en Kathedraal van Porto liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Clérigos ligt op 5 minuten wandelen en naar Metrostation Infante is het 6 minuten wandelen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk