Gehele woning

Holiday house with airco bedrooms, for 4 persons, residence LES MARINES, at only 150m from the...

Fotogalerie voor Holiday house with airco bedrooms, for 4 persons, residence LES MARINES, at only 150m from the...

Een breed zandstrand met een houten omheining aan de ene kant en de oceaan aan de andere kant.
Een buitenpatio met witte plastic stoelen en een tafel, een witte parasol, en een wit hekwerk.
Een kleine keuken met witte kastjes, een magnetron, een koffiezetapparaat en een wasmachine.
Een slaapkamer met een houten hoofdbord, een bed met een bloemenbedekking, een nachtkastje met een lamp en een raam met uitzicht.
Een rechthoekig zwembad met helderblauw water, omringd door een betegeld zonnedek en overdekte zones.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday house with airco bedrooms, for 4 persons, residence LES MARINES, at only 150m from the...

  • PORTIRAGNES STRAND (34) Residentie met zwembad, villa in de buurt van de zee. Boven, een mezzanine (2 eenpersoonsbedden + 1 extra bed, airconditioning) en de begane grond, een omkeerbare airconditioning in de kamer (bed 140), badkamer, apart toilet, bank in de woonkamer en keukenhoek, 2 omheinde terrassen, een met uitzicht op de Avenue du Grove met een barbecue en het andere kleinere terras aan de achterkant met 2 ligstoelen niet over het hoofd gezien. veranda. Mogelijkheid om te parkeren in de voorkant van het huis + beveiligde parkeergelegenheid. HUISHOUDEL INBEGREPEN in de prijs van het verblijf.

    Verschillende apparatuur: televisie, grote koelkast / vriezer, stofzuiger, strijkijzer + strijkplank, magnetron, TRUE oven, airconditioning, droogrek, 2 opklapbedden, wasmachine, inductiekookplaat ... Slechts 2 minuten van de zee!

    Fijne vakantie in Portiragnes Plage ...

    Verhuur van vrijdag tot vrijdag (in juli en augustus)

    MOGELIJKHEID VAN WASRUIMTE IN DE VORM VAN FAMILIEKAKKET
    (neem contact op met het bureau voor prijzen)
    (minimum reservering 15 dagen voor het verblijf)

    Al onze verhuur op www. daureimmo. com






    **** **** Milieu
    Vakantiehuis in Portiragnes plage - Veilige residentie met zwembad, vlakbij het natuurreservaat. Slechts 5 minuten lopen van winkels en het strand. Dichtbij het Canal du Midi

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in Portiragnes. Bezoek culturele hoogtepunten Musée Agathois en La Cigalière. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Fabrikus World en Cactus Park. Pirates World en Aqualand Cap d'Agde zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Portiragnes
Meer vakantiehuizen in Portiragnes
Kaart
PORTIRAGNES

In de buurt

  • Een vuurtoren op een stenen pier die in zee uitloopt.
    Stranden van Occitanië
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een rivier met een brug en een stenen muur.
    Canal du Midi
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Plage Sérignan
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Plage de la Redoute
    16 min. wandelen - 1.3 km
  • Plage Naturiste Cap d'Agde
    33 min. rijden - 21.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Vias - 22 min. rijden
  • Luchthaven Béziers-Cap d'Agde (BZR), Frankrijk - 17 min. rijden

Restaurants

  • Tiki Bar
    19 min. rijden
  • Bar Des Sablons
    14 min. wandelen
  • Bodega ô Ranch
    5 min. rijden
  • Ô Delicesses De Jean
    5 min. wandelen
  • Les Voiles
    18 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday house with airco bedrooms, for 4 persons, residence LES MARINES, at only 150m from the...?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday house with airco bedrooms, for 4 persons, residence LES MARINES, at only 150m from the... inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday house with airco bedrooms, for 4 persons, residence LES MARINES, at only 150m from the... uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday house with airco bedrooms, for 4 persons, residence LES MARINES, at only 150m from the...?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Stranden van Occitanië en Gulf of Lion. Ook Plage de la Redoute en Canal du Midi liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Holiday house with airco bedrooms, for 4 persons, residence LES MARINES, at only 150m from the...

8,0

Zeer goed

8,0

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Super

Maison très bien située. Piscine de la résidence agréable. Seul hic, le canapé est en réalité un salon de jardin et non un canapé de salon et la place de parking de la résidence n’est pas faite pour une voiture, heureusement qu’il y a des places dans la rue.
14 nachten verbleven in augustus 2022